آینه های دیواری مدرن بخش مهمی از دکوراسیون مبلمان هر خانه هستند. بسیاری از مردم تا زمانی که بتوانند از مردم عکس بگیرند، برای انتخاب آینه تحت فشار نیستند. اگر این کار را انجام دهید، فرصتی برای بهتر جلوه دادن خانه خود را از دست خواهید داد. می توانید با قرار دادن آینه روی دیوار اتاق را زیباتر کنید. بنابراین، در اینجا نکاتی در مورد نحوه انتخاب بهترین آینه دیواری مدرن وجود دارد.

به اندازه آینه دیوار فکر کنید

نکته اصلی در انتخاب یک آینه دیواری مدرن اندازه است. کارکرد آینه شما به زبان عامیانه چیست؟ آیا می خواهید آینه دیواری شما نقطه کانونی باشد یا فقط یک پس زمینه؟

اگر می‌خواهید آن را به عنوان پس‌زمینه روی دیواری بزرگ در اتاق نشیمن یا اتاق غذاخوری آویزان کنید، یک آینه دیواری بزرگ انتخاب کنید. ابعاد هر طرف بین 25 تا 31 اینچ است.

اگر می خواهید از یک آینه به عنوان نقطه کانونی برای گرفتن نور استفاده کنید، یک آینه دیواری کوچکتر انتخاب کنید.

مطالب مرتبط:  آینه مسی

اشکال مختلف آینه دیواری مدرن

آینه های دیواری مدرن در اشکال مختلفی وجود دارند که هر کدام شخصیت متمایز خود را دارند. علاوه بر این، هر شکل یک جلوه بصری مجزا خواهد داشت.

●      آینه مستطیل شکل

رایج ترین شکل آینه های دیواری مدرن مستطیل شکل است. یک آینه مستطیلی بزرگ طراحی ساده و کاربردی دارد. دیوار بزرگ است و حتی می تواند نمای کلی را منعکس کند. بسیاری از مکان های عمومی دارای آینه های روشویی مستطیلی هستند. زیرا آینه مستطیلی به سادگی با محیط اطرافش مطابقت دارد.

آینه گرد

آینه های گرد معمولا حاشیه دار و از پلاستیک یا فلز ساخته می شوند و ظاهری دوست داشتنی دارند. آینه گرد کوچک را می توان به دیوار آویزان کرد یا در نزدیکی استخر قرار داد، اما فقط می توان از آن برای انعکاس نور روی صورت استفاده کرد. یک آینه دیواری مدرن گرد بزرگ نیز موجود است. دارای خطوط صاف و گرد و همچنین طرح های شیک و ساده هستند.

آینه بیضی شکل

آینه بیضی کوچک و زیبا است و معمولاً بزرگتر از یک آینه گرد است. بالاتنه در برخی از آینه های بیضی شکل دیده می شود. گفته می شود که دارای توانایی جادویی برای لاغرتر نشان دادن صورت است.

آینه ای با شکل غیر معمول

آینه هایی با اشکال غیر معمول شبیه به شکل تاج هستند. زنان، به ویژه دختران جوان، مد را دوست دارند. آینه هایی با اشکال غیر معمول می توانند توجه را به نجابت و ظرافت یک زن جلب کنند. وقتی آن را می بینید، ممکن است فانتزی های دوران کودکی خود را در مورد شاهزاده خانم ها و ملکه ها به یاد بیاورید.

مطالب مرتبط:  3 مکان برتر برای آینه روشن در خانه شما

آینه چند ضلعی

آینه چند ضلعی دارای لبه ها و گوشه های تیز، خطوط زیبا و طراحی کلی ساده است. جدا از آینه های مربعی، گزینه خوبی است. برخی از آن‌ها دارای تزئینات فلزی هستند که به کلاس خود اضافه می‌کند.

آینه برای میز کنسول

آینه برای میز کنسول

مواد آینه را در نظر بگیرید

موارد زیر محبوب ترین مواد مورد استفاده در آینه های دیواری مدرن هستند

●      آینه با قاب فلزی

اگر خانه شما به سبک اسکاندیناوی تزئین شده است، می توانید یک آینه دیواری با قاب فلزی انتخاب کنید. آینه اسکلت فلزی جلوه ای صنعتی به دکوراسیون منزل شما می بخشد و انتخابی عالی است.

●      آینه با قاب چوبی

اکثر خانواده ها آینه دیواری با قاب چوبی را ترجیح می دهند. بافت طبیعی و رنگ صاف آینه دیواری چوبی جذاب است. این می تواند معنای قاب را تغییر دهد. آینه چوبی از تکنولوژی ساخت پیشرفته استفاده می کند که تلفیق ایده آل علم و صنعت را به تصویر می کشد.

●      آینه بدون قاب

طراحی مینیمالیستی آینه دیواری بدون قاب. آینه بدون قاب مکمل طراحی های داخلی با تکنولوژی بالا، مدرن و ساده است. این آینه دیواری نیاز به نگهداری کمتری دارد و دوام بیشتری دارد.

موقعیت آینه دیواری مدرن را در نظر بگیرید

یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب آینه دیواری مدرن این است که آن را در کجا قرار دهید.

آینه در اتاق نشیمن

اتاق نشیمن محل تجمع اعضای خانواده و همچنین محل تجمع افراد و اشیا است. می گویند قلب خانه است. یک آینه تزئینی در اتاق نشیمن نه تنها فضا را جادارتر و روشن تر می کند، بلکه جلوه تزیینی قوی دارد و طعمی هنری به فضای یکنواخت می بخشد.

مطالب مرتبط:  هر آنچه در مورد ساخت آینه باید بدانید

آینه در اتاق خواب

یک آینه اتاق خواب ساده و شیک در اتاق قرار داده شده است. آینه دیواری اتاق خواب نه تنها تزئینی است، بلکه می تواند روشنایی اتاق را نیز بهبود بخشد. برای مناطق بزرگ و کوچک مناسب است.

آینه در حمام

مردم بیشتر نگران شکل آینه های حمام هستند که اغلب نیاز به ادغام کامل با سبک کلی فضا دارند. آینه حمام باید بیشترین استفاده را داشته باشد. تغییر شکل نه تنها سلیقه مالک را نشان می دهد، بلکه به فضا نیز علاقه مند می شود.

آینه در اتاق غذاخوری

یک آینه مناسب اتاق ناهارخوری می تواند بلافاصله کل فضا را سرزنده و روشن کند و همچنین اشتهای غذاخوری ها را تا حد زیادی افزایش می دهد. همچنین می توان از آن برای تضاد با سبک کلی بهبود خانه استفاده کرد. آینه اتاق ناهارخوری نه تنها مشکل کمبود نور اتاق را حل می کند بلکه کل فضای ناهارخوری را آرام تر و راحت تر می کند.

خرید آینه دیواری مدرن در Moradkhaniglass

Moradkhaniglass طیف گسترده ای از آینه های دیواری مدرن  ، آینه دکوراتیو ، آینه قدی را ارائه می دهد. می توانید برای خرید آینه اصفهان به وب سایت مراجعه کرده و مجموعه را به طور دقیق بررسی کنید.