اتاق ناهارخوری خود را با آینه دلپذیرتر کنید

اتاق ناهارخوری خود را با آینه دلپذیرتر کنید

توسط بهمن 20, 1402

اتاق ناهارخوری خود را با آینه دلپذیرتر کنید

هر خانه دارای یک منطقه غذاخوری است که در آن بازدیدکنندگان و خانواده ها برای صرف غذا و اجتماعات جمع می شوند. داشتن یک فضای ناهارخوری با طراحی خوب که به شما کمک می کند احساس راحتی کنید ضروری است. آینه برای این منظور افزودنی عالی است. آویزان کردن یک آینه خیره کننده در اتاق ناهار خوری اکنون برای یک رویکرد جذاب در مورد زیبایی شناسی ضروری است. حال، چه چیزهایی را باید در مورد تقویت اتاق غذاخوری با آینه بدانید؟ اتاق غذاخوری سنتی دارای یک آینه بزرگ و چشمگیر است. باید در ارتفاع سینه باشد تا با بقیه اتاق ترکیب شود. یک قانون خوب این است که آن را طوری قرار دهید که رو به پنجره باشد و عنصر طراحی چشمگیر اتاق را منعکس کند. برای اطلاعات بیشتر به این وبلاگ سر بزنید!

چرا آینه را در قسمت های غذاخوری اضافه کنید؟

برای اینکه به اتاق ناهارخوری ظاهری جدید ببخشند!

یکی از بهترین راه‌ها برای بیان یک استایل در هر منطقه، اضافه کردن یک آینه است. سناریویی را در نظر بگیرید که در آن بودجه مشخصی را برای اثاثیه و تزیینات منزل کنار گذاشته اید. آیا چیزهای کوچک زیادی می‌خرید که اتاق می‌تواند در نهایت آنها را ببلعد؟ یا به تعالی یک آینه تکیه کنیم؟ بسته به ابعاد فضای در دست، انتخاب دوم ممکن است ارجح باشد.

تأثیر یک آینه بزرگ بر روی یک اتاق، خواه روی دیوار نصب شده باشد یا به سادگی به دیوار کانونی تکیه داده باشد، ممکن است چشمگیر باشد. به خاطر داشته باشید که حتی اگر بودجه کمی دارید و با یک منطقه بزرگ کار می کنید، یک آینه بزرگ همچنان کار می کند، اما باید بدون قاب باشد.

مطالب مرتبط:  5 آینه دیواری برتر برای فضای داخلی شما

این کار باعث می شود آینه فضا را بیش از حد شلوغ نکند. آینه های بزرگ می توانند نقش برجسته ای در اتاق نشیمن، ورودی، اتاق غذاخوری رسمی و اتاق خواب اصلی داشته باشند.

فضای خود را باز کنید!

آیا باید به محل زندگی تنگ بسنده کنید؟ در این مورد، آینه ها بسیار مفید هستند. دانش عمومی این است که آینه ها می توانند اتاق را بزرگتر نشان دهند، که مخصوصاً زمانی مفید است که متراژ مربع در بالاترین حد باشد. قرار دادن استراتژیک یک آینه بلند، ایستاده یا حتی یک آینه تمام قد می تواند کوچکترین اتاق را به میزان قابل توجهی بزرگتر نشان دهد. علاوه بر این، یک آینه می تواند توهم عمق بیشتری را در یک فضا ایجاد کند.

فضا باید از نظر زیبایی شناسی جذاب باشد!

آینه ها، همانطور که قبلاً بحث کردیم، در خدمت اهداف عملی هستند و هنگام تزئین فضای داخلی ساختمان جذابیت بصری ایجاد می کنند. آنها یک انتخاب عالی برای ایجاد یک بیانیه زیبایی شناسی قابل توجه در هر فضایی از خانه هستند. امروزه طیف گسترده‌ای از اشکال آینه‌ای وجود دارد، از اشکال سنتی مانند دایره‌ها و بیضی‌ها گرفته تا الگوهای پیشرفته و انتزاعی.

آینه را چقدر باید آویزان کرد؟

آینه‌ها در قسمت‌های غذاخوری باید به طور ایده‌آل در سطح چشم ایستاده آویزان شوند، اگرچه چند نکته وجود دارد که باید در نظر داشت. حدود 60 اینچ میانگین قد یک فرد است. ارتفاع آینه را طوری تنظیم کنید که اگر می‌خواهید آن را آویزان کنید، با بالای بوفه یا بوفه همسطح باشد. در اینجا بهترین راه برای ارتقاء سطح یک اتاق ناهارخوری با آینه، بدیهی است که در ارتفاع عالی وجود دارد!

یک آینه بالای بوفه خود قرار دهید

یک اتاق ناهارخوری معاصر یکی از معدود فضاهایی است که می تواند با سطح ظرافت و ظرافت آن مطابقت داشته باشد. اولین چیزی که به آن نیاز دارید یک بوفه یا بوفه خیره کننده است. این پتانسیل را دارد که به عنوان یک لهجه تزئینی عمل کند. آینه بالای بوفه با بازتاب نور، اندازه ظاهری اتاق را دو برابر می کند. این یک راه حل سریع است که ممکن است تفاوت زیادی در سبک منطقه غذاخوری شما ایجاد کند. به لطف آینه ها، نور و فضای بیشتری در اتاق منعکس می شود. یک اتاق ناهارخوری با تزئینات خوب ممکن است مکانی فوق العاده برای وعده های غذایی خانوادگی و گردهمایی های اجتماعی باشد.

مطالب مرتبط:  آب سخت چیست و چه تاثیری بر آینه شما دارد؟

پشت میز ناهار خوری

آینه ها دارای اثر جادویی بازتاب نور هستند و باعث می شوند اتاق بسیار روشن تر از آنچه هست به نظر برسد. علاوه بر این، آنها عناصر دیگر دکور را در اتاق تقویت می کنند، چه آثار هنری یا یک چراغ روشن. به عنوان یک امتیاز، آنها اتاق را بزرگتر نشان می دهند، که به ویژه در یک منطقه ناهار خوری تنگ مورد استقبال قرار می گیرد. یک نکته دیگر این است که یک آینه می تواند هر اتاق ناهارخوری را زیباتر کند. یک آینه بزرگ را در یک قاب قرار دهید و آن را پشت میز ناهارخوری خود آویزان کنید تا یک لمس معاصر داشته باشید.

شکل منحصر به فرد آینه ها را کلاسیک تر می کند!

از آینه ها می توان برای افزایش زیبایی و کاربردی بودن هر فضایی استفاده کرد. آینه ها نه تنها نور را منعکس می کنند و فضای اضافی را به نمایش می گذارند، بلکه ممکن است به عنوان یک نقطه کانونی طراحی عمل کنند و سایر ویژگی های اتاق را برجسته کنند. هنگام تصمیم گیری در مورد آینه برای خانه شما باید زیبایی و کاربردی را در نظر گرفت. آینه هایی با قوس های گرد در اتاق های غذاخوری عالی به نظر می رسند. آنها این پتانسیل را دارند که زیبایی اتاق را بالا ببرند و شکل غیر متعارف آنها می تواند چشم را فریب دهد تا فضای بیشتری را ببیند. هنگام انتخاب آینه برای ناهارخوری، مهم است که به زیبایی اتاق به عنوان یک کل فکر کنید. از آنجایی که می‌توان از آینه‌ها برای دستیابی به جلوه‌های مختلف استفاده کرد، بسیار مهم است که یکی را انتخاب کنید که به خوبی با طرح طراحی فعلی ترکیب شود.

مطالب مرتبط:  آینه دیواری: سبک و نور را در خانه خود ایجاد کنید

آینه های قوسی یا تمام قد!

برای دیدن کل قد خود در آینه، یک آینه تمام قد بهترین گزینه است و از این رو یک تزیین عالی برای فضاهای غذاخوری است. از سوی دیگر، این آینه ها بزرگتر هستند، بنابراین نور بیشتری را منعکس می کنند و اتاق را روشن تر می کنند. یک آینه قوسی خیره کننده برای هر خانه ای، چه پشت میز ناهارخوری آویزان شود و چه بالای آن، افزودنی عالی است. آنها همچنین یک افزودنی زیبا برای هر اتاق خوابی هستند، چه به عنوان چراغ خواب و چه به عنوان زینت کمد.

برای ایجاد یک نقطه کانونی، آینه ها را قرار دهید!

یک آینه در اتاق ناهار خوری می تواند هم اهداف زیبایی شناختی و هم کاربردی داشته باشد. آینه ها نه تنها به نور کمک می کنند و فضای بیشتری را به وجود می آورند، بلکه ممکن است به عنوان لهجه های تزئینی نیز استفاده شوند. سطح بازتابنده آینه همچنین می تواند برای برجسته کردن سایر ویژگی های تزئینی در فضا مورد استفاده قرار گیرد. آینه ها، زمانی که به دقت در جای خود قرار گیرند، ممکن است برای زیبایی فضای غذاخوری معجزه کنند. قرار دادن دقیق آینه ها در اتاق ناهارخوری به شما کمک می کند فضایی پیچیده ایجاد کنید که مهمانان شما را شگفت زده کند.

آینه های متعدد را در یک ردیف آویزان کنید!

این هک طراحی آسان این پتانسیل را دارد که تفاوت زیادی در فضای کلی اتاق ایجاد کند. یک اتاق با استفاده از آینه می تواند بزرگتر و روشن تر به نظر برسد. آنها فضای بزرگتری را القا می کنند و برای فضاهای ناهارخوری تنگ عالی هستند. علاوه بر این، آینه ها می توانند حتی ابتدایی ترین قسمت غذاخوری را به مکانی شیک برای میزبانی از مهمانان تبدیل کنند. برای یک آرایش ساده و در عین حال موثر، سعی کنید یک سری آینه را در طول دیوار اتاق غذاخوری خود نصب کنید. شما می توانید با تلاش و هزینه اندک تأثیر بزرگی بگذارید.

آینه ای را به دیوار تکیه دهید!

سطح براق آینه نور را منعکس می‌کند و فضا را روشن می‌کند و باعث می‌شود احساس بازتر و مطبوع‌تر شود. در این مورد، آینه ای با حداقل قاب و لبه های صاف به خوبی عمل می کند. برای نتایج مطلوب، آینه را به سمت دیواری بدون درهم و برهم متمایل کنید. می توانید آینه اتاق غذاخوری خود را با تمیز و بی نظم نگه داشتن آن در مرکز اتاق قرار دهید. آینه یک راه ساده برای ایجاد احساس بیشتر در فضای غذاخوری شما است، چه مهمانان را برای یک وعده غذایی رسمی یا یک دور همی آرام تر داشته باشید.

در نهایت، یک آینه دکوراتیو را از کجا بخریم؟ آینه مرادخانی بهترین مرجع خرید آینه دکوراتیو در اصفهان!

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید