پاتختی آینه ای

پاتختی آینه ای

توسط آبان 29, 1402

پاتختی آینه ای یک میز کوچک کنار تخت است که زندگی را بسیار راحت‌تر می‌کند. برای نگه‌داشتن چیزهایی که نیاز داریم و به‌طور منظم از آن‌ها در دسترس تخت شما استفاده می‌کنند، مانند ساعت زنگ دار، شارژ تلفن همراه، لیوان آب، لامپ، عینک و مجله، عملکرد دیگری نیز دارند و آن افزایش زیبایی است. اتاق خواب تو. و در حالی که انواع مختلفی از میزهای خواب وجود دارند که می توانند این کار را انجام دهند، هیچ کدام نمی توانند با ظاهر منحصر به فرد یک میز خواب آینه مطابقت داشته باشند.

یک پاتختی آینه ای همان طراحی اولیه یک میز خواب معمولی را دارد که اغلب با کشوها، کابینت ها، ترکیبی از هر دو یا گاهی اوقات به اندازه یک میز بسته به مدل آن ساده است. با این حال، تمام سطح آنها با آینه پوشانده شده است و این چیزی است که تفاوت را ایجاد می کند. آنها را از همه انواع دیگر میزهای خواب و سایر انواع مبلمان نیز متمایز می کند.

ویژگی هایی پاتختی آینه ای

نور و فضا: از آنجایی که سطح آنها با آینه پوشانده شده است و آینه ها نور را منعکس می کنند، میز خواب آینه راهی فوق العاده برای وارد کردن نور مورد نیاز به یک اتاق کم نور است. استفاده از یکی برای پرنورتر کردن فضای شما نیز باعث ایجاد حسی مطبوع می شود که به جادارتر از آنچه هست به نظر می رسد. اگر از یک منبع نور طبیعی مانند یک پنجره باز استفاده می کنید ، بازتاب ها با حرکت خورشید شکل، اندازه و مکان را تغییر می دهند که می تواند تأثیر بسیار جالبی باشد.

توهم عمق: انعکاس خود اتاق بر روی مبلمان نیز کمک می کند تا فضاها بزرگتر از آنچه هستند با توهم عمق به نظر برسند. این می تواند کمک بزرگی به اتاق خواب های کوچکتر باشد که احساس تنگی می کنند و از آنجایی که این فقط یک توهم است، بدون نیاز به خراب کردن دیوارها احساس فضا را خواهید داشت.

مطالب مرتبط:  خرید آینه های اکریلیک برای ایمنی، سبک و تطبیق پذیری

ظرافت بی نظیر و سبک گلم هالیوود: احتمالاً رایج ترین دلیلی که مردم یک میز خواب آینه ای می خرند، صرفاً ظاهر مجلل آنهاست. آن‌ها مبلمان ایده‌آلی را برای کسی می‌سازند که می‌خواهد با حداقل تلاش، حس زیبایی را به اتاق خواب خود اضافه کند. این نوع مبلمان همچنین فقط نماینده کامل سبک گلم هالیوود برای کسانی است که طرفدار هستند یا به دنبال اضافه کردن قطعه دیگری به مجموعه مبلمان آینه ای خود هستند.

یک نقطه کانونی برای صحبت: از آنجایی که میزهای خواب آینه ای بسیار زیبا و چشمگیر هستند، نقطه کانونی طبیعی را در هر جایی که قرار می گیرند ایجاد می کنند و تضمینی برای دریافت تمجیدهای زیادی از مهمانان خواهد بود. بهتر از همه، آنها اغلب بسیار گران تر از آنچه هستند به نظر می رسند.

پاتختی آینه ای

انواع پاتختی آینه ای

دقیقاً مانند همه میزهای خواب، در مورد نوع آینه ای، چند نوع مختلف برای انتخاب وجود دارد. انتخاب شما صرفاً به ترجیح شخصی شما بستگی دارد و اینکه می خواهید از میز خواب خود برای چه کاری استفاده کنید.

چیزی ساده: ساده ترین گزینه و معمولاً کم هزینه ترین میز است. میز خواب آینه ای به شما سطحی می دهد تا هر چیزی را که نیاز دارید در کنار تخت خود نگه دارید اما فضای اضافی برای ذخیره سازی نداشته باشید. با این حال، بسیاری از میزها دارای یک یا دو کشو هستند که به شما مکانی مناسب برای نگهداری وسایل کوچکتر می دهد.

یک ویژگی اضافی عالی، کشوهایی هستند که با مخمل اندود شده اند. آنها نه تنها به ظاهر و احساس مجلل این نوع مبلمان می افزایند، بلکه برای نگهداری وسایلی که شکننده تر هستند و ممکن است خراشیده شوند مانند جواهرات عالی هستند . بسیاری از افراد برای داشتن ظاهری متعادل، دو میز آینه ای را انتخاب می کنند، یکی برای هر طرف تخت.

کشو و کابینت: برای ذخیره سازی بیشتر و البته بازتاب بیشتر، یک پاتختی با کشو یک انتخاب عالی است. در حالی که تعداد کشوها بسته به مدل و برند متفاوت است که اکثر آنها حدود دو یا سه کشو دارند. تعداد کمی حتی بیشتر شبیه به میز خواب آینه معروف Basset Chelsea خواهند داشت که دارای پنج عدد است.

مطالب مرتبط:  براي خريد آينه خوب بايد به چه نکاتي توجه کنيم؟

برخی دارای کشوهایی با اندازه یکسان هستند در حالی که برخی دیگر ممکن است یک یا دو کشو کوچکتر در بالا و کشوهای بزرگتر در پایین داشته باشند. یک کابینت رومیزی آینه ای می تواند فضای بیشتری را نسبت به یک میز و جایی برای نگهداری وسایلی که خیلی بزرگ هستند و در کشوها قرار نمی گیرند در اختیار شما قرار دهد.

چند اندازه مختلف برای انتخاب وجود دارد، بنابراین پیدا کردن یکی که بتواند هم با فضای اتاق خواب شما و هم با نیازهای شما کار کند دشوار نیست. اکثر گزینه های کوچکتر دارای یک کشو در بالا و یک کابینت با یک در هستند، در حالی که گزینه های بزرگتر دارای دو کشو و یک کابینت دو در در زیر هستند.

موارد اضافی که ارزش در نظر گرفتن دارد

میزهای خواب آینه ای می توانند ویژگی های واقعا جذابی داشته باشند. تزئینات آنها می تواند رنگ های کاملاً متفاوتی داشته باشد که واقعاً می تواند تأثیر بگذارد. نقره ای احتمالاً محبوب ترین است زیرا به خوبی با رنگ واقعی شیشه مطابقت دارد. تزئینات طلایی می‌توانند به‌طور باورنکردنی شاهانه به نظر برسند و حسی عتیقه به آن اضافه کنند، در حالی که تزئینات مشکی با کنتراست شکل آن را مشخص می‌کند.

لبه‌های اریب و دستگیره‌های کریستال مصنوعی نیز می‌توانند جلوه‌ای چشمگیرتر داشته باشند و بسیار مجلل به نظر برسند. در واقع بسیاری از مردم از یک لامپ کریستالی روی میز خواب یا دستگیره های کریستالی در اتاق خواب خود استفاده می کنند تا با دستگیره های روی پاتختی خود همراه شوند.

خرید پاتختی آینه ای

بهترین راه برای خرید پاتختی آینه ای در واقع در فروشگاه مبلمان نیست . از آنجا که آنها بسیار جذاب هستند، اغلب آنها را در مغازه های گران قیمت می بینید، اما برای پول بسیار زیاد. هوشمندانه ترین گزینه خرید اینترنتی است .

با انجام این کار، می‌توانید یکی را با قیمتی بسیار ارزان‌تر از یک فروشگاه خریداری کنید، به‌علاوه ارسال چندین بار رایگان خواهد بود. تقریباً همه شرکت های معتبر آنها را به خوبی بسته بندی می کنند تا از آسیب محافظت کنند و همچنین پیشنهاد می کنند در صورت شکستگی به هر دلیلی اقلام را به صورت رایگان جایگزین کنند، بنابراین این یک وضعیت برد-برد است.

مطالب مرتبط:  چرا آینه مستطیل برای حمام ضروری است؟

بر خلاف بسیاری از انواع دیگر مبلمان که ممکن است ساعت‌ها طول بکشد و یا حتی مجبور باشید فردی را استخدام کنید تا این کار را با میزهای آینه‌ای برای شما انجام دهد، این چنین نیست و دلیل دیگری است که خرید آنلاین را دشوار می‌کند. در حالی که برخی از میزهای خواب ممکن است به سادگی از شما بخواهند که پاها یا دسته ها را پیچ کنید، بسیاری از آنها به صورت یک تکه هستند و آماده استفاده از جعبه هستند.

اگر مدلی را خریداری می کنید که باید پاها را روی آن پیچ کنید، ابتدا یک پتو یا ملحفه نرم روی زمین قرار دهید تا وقتی میز خواب خود را وارونه می کنید، رویه آن را از خراشیدگی محافظت کند. همچنین همیشه مراقب باشید که دستگیره های کشو را بیش از حد سفت نکنید زیرا ممکن است در معرض خطر ترک خوردن صفحه شیشه ای قرار بگیرید.

پاتختی آینه ایپاتختی آینه ای

انواع دیگر پاتختی آینه ای 

البته، انواع دیگری از مبلمان آینه ای نیز وجود دارد که می توانید آنها را علاوه بر رومیزی به اتاق خواب خود اضافه کنید تا ظاهری جذاب تر داشته باشید. پاتختی آینه ای، میزهای برجسته، کنسول ها و حتی میزهایی وجود دارد. از آنجایی که میزهای آینه ای بسیار جذاب و کاربردی هستند، بسیاری از مردم در واقع آنها را برای استفاده در اتاق هایی غیر از اتاق خواب خریداری می کنند.

راهروها، ورودی ها، حمام‌ها، اتاق‌های نشیمن و اتاق‌های غذاخوری همگی مکان‌های فوق‌العاده‌ای برای یک نفر هستند. و در هر یک از این اتاق ها همیشه می توانید با محل قرارگیری میز خواب خود بازی کنید تا ببینید کدام نقاط بازتاب های روشن یا جالبی ایجاد می کنند.

همانطور که می بینید پاتختی آینه ای یک مبلمان منحصر به فرد است که هرگز تحت تاثیر قرار نمی گیرد. این گزینه ای است که می تواند نور، حس فضا را اضافه کند و همیشه جذاب به نظر برسد در حالی که وسایل کنار تخت شما را به طور مرتب دور نگه می دارد. بهترین از همه آنها تقریباً همیشه بسیار کمتر از آنچه فکر می کنید هزینه دارند!

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید