آینه بی نهایت

آینه بی نهایت

توسط آگوست 19, 2023

اگر از طرفداران دکوراسیون خانه با ظاهر منحصر به فرد هستید، ارزش آن را دارد که درباره آینه بی نهایت بیشتر بدانید . این آینه ها بسیار مسحورکننده هستند و می توانند به راحتی توجه شما را به خود جلب کنند و آنها را به نقطه کانونی مناسبی برای تقریباً هر اتاقی تبدیل می کند، به خصوص آنهایی که نور طبیعی کمتری دارند. آینه های بی نهایت طوری طراحی شده اند که این توهم را ایجاد کنند که برای همیشه ادامه می دهند، مانند روزنه ای به سوی جهان دیگری. اگرچه آنها در شکل ها و سبک های مختلفی وجود دارند، اما عموماً با لبه های صاف و مورب طراحی می شوند، به طوری که به نظر می رسد ادامه پیدا کند.

شما آن آینه های بی نهایت جذاب را در رسانه های اجتماعی، یوتیوب و وبلاگ ها دیده اید. شما آنها را تقریباً در هر اتاق محبوب شرکت های طراحی پرهیاهو، آتلیه ها، هتل ها می بینید. و بیایید اعتراف کنیم: همه ما به این فکر کرده‌ایم که برای خانه خود یکی را تهیه کنیم. نکته اینجاست: آن‌ها شگفت‌انگیز به نظر می‌رسند مانند چیزی که مستقیماً از یک فیلم آینده‌نگر ساخته شده است اما نصب آنها می‌تواند مشکل باشد.

برای خرید بهترین آینه در اصفهان، مجموعه محصولات ما را بررسی کنید . همه محصولات در شیشه و آینه مرادخانی، به ترتیب برای اهداف تزئینی، کاربردی و دکوراسیون خانه ساخته شده اند.

آینه بی نهایت

جذابیت آینه بی نهایت

احتمالاً هرگز به این فکر نکرده اید، اما خانه شما آینه های زیادی در خود دارد! اگر یک آینه شیک در حمام یا روی کمد دارید ، می دانید که چقدر می توانند ظاهر و حس یک فضا را تغییر دهند. آنها همچنین می توانند با انعکاس نور در اطراف اتاق، آن را بزرگتر از آنچه هست نشان دهند. با در نظر گرفتن این موضوع، چرا از این همه آینه استفاده نکنید؟

مطالب مرتبط:  آینه بنفش

اگر به شما بگوییم که راه آسان تری برای بزرگتر جلوه دادن هر اتاقی از آنچه هست وجود دارد، چه؟ و اگر به شما بگوییم که تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک آینه بی نهایت اضافه کنید چه؟ اگر جالب به نظر می رسد، پس در جای مناسبی هستید.

  • آینه های بی نهایت دقیقاً همان چیزی هستند که به نظر می رسند:

آنها آینه هایی هستند که برای همیشه ادامه دارند. ممکن است قبلاً آنها را در فروشگاه ها دیده باشید اما هرگز به فکر اضافه کردن آنها به خانه خود نبوده اید.

  • روش کار آینه های بی نهایت ساده است:

آنها از دو یا چند سطح آینه ای استفاده می کنند که موازی یا تقریباً موازی یکدیگر قرار گرفته اند. این باعث ایجاد یک سری بازتاب های کوچکتر می شود که به نظر می رسد تا بی نهایت عقب نشینی می کنند. نتیجه چیزی است که شبیه یک تونل طولانی از نور است که به سمت نیستی محو می شود و واقعاً برای هر فضایی کاری جادویی انجام می دهد.

آیا برای خرید آینه بی نهایت آماده هستید؟

اگر به دنبال راه جدیدی برای افزودن جذابیت بصری به خانه خود هستید، آینه بی نهایت ممکن است بهترین انتخاب باشد. آینه های بی نهایت از LED برای ایجاد توهم عمق و فضا در اتاق استفاده می کنند. آنها را می توان به عنوان نمایشگر از کف تا سقف یا قطعات برجسته کوچکتر استفاده کرد. این اثر هم مسحورکننده و هم آرام‌بخش است و می‌تواند به هر اتاقی بزرگ‌تر از آنچه هست احساس کند.

مطالب مرتبط:  چگونه آینه مناسب برای دیوار خود انتخاب کنید؟

هنگام ایجاد یک آینه بی نهایت، موارد زیر را در نظر بگیرید:

– نور باید کم باشد یا وجود نداشته باشد تا بازتاب ها واضح و قابل مشاهده باشند.

– نور باید روی یک پایه قرار داده شود تا بسته به محل نشستن یا ایستادن افراد در اتاق، بتوان آن را تنظیم کرد.

– اتاق همچنین نباید پنجره ای داشته باشد زیرا این کار با توهم عمق ایجاد شده توسط انعکاس آینه تداخل می کند.

جلوه های آینه های بی نهایت

آینه های بی نهایت راه بسیار خوبی برای اضافه کردن سبک اضافی به خانه شما هستند. آنها توهم یک تونل بی پایان پر از چراغ های LED رنگی را ایجاد می کنند و ظاهر یک پورتال را ایجاد می کنند که در مقابل شما و داخل دیوار شما کشیده شده است. استفاده خلاقانه از دو آینه (یکی کاملاً بازتابنده و دیگری کمی بازتابنده) برای رسیدن به این اثر به کار گرفته شده است.

چراغ‌های LED آینه کاملاً بازتابنده را احاطه کرده‌اند که نزدیک جلوی آینه دوم قرار گرفته و به موازات آن قرار گرفته است. چراغ های LED در هنگام روشن شدن بین دو آینه منعکس می شوند. با نگاه کردن به آینه می توانید اثر نورهایی را که به طور مداوم به سمت عقب حرکت می کنند مشاهده کنید. این احساس عمق و فضای بی حد و حصر را می دهد. هنگامی که چراغ ها خاموش می شوند، آینه به حالت “عادی” باز می گردد و به طور روزانه آن را کاربردی می کند.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید