آینه دیواری اریب دار بزرگ

آینه دیواری اریب دار بزرگ

توسط شهریور 11, 1402

آینه دیواری اریب دار نوعی آینه با لبه هایی هستند که به صورت زاویه دار تراشیده شده اند تا توهم یک آینه دور تا دور حاشیه قاب شده را ایجاد کنند. این آینه ها دارای لبه هایی هستند که ظاهری زیبا و ظریف به آن ها می بخشد. همچنین بر فریم تأکید می کند و ظاهری صیقلی به آن ها می بخشد که آینه های معمولی فاقد آن هستند.

آیا آینه های دیواری اریب دار بزرگ مد هستند؟ بله، آینه‌های قاب‌دار یا بدون قاب با لبه‌های اریب‌دار پهن یا منحنی همچنان مورد پسند و شیک هستند. با این حال، از اریب های کوچک خودداری کنید و از لبه های آینه اریب دور خودداری کنید.

چگونه یک آینه دیواری اریب دار، ظرافت را به هر فضا می بخشد

برخی از افراد ممکن است بر این باور باشند که آینه‌های دیواری بزرگ فقط برای براق‌تر کردن فضا یا متمایز شدن از سایر آینه‌های معمولی استفاده می‌شوند. با این حال، داشتن آینه دیواری اریب دار مزایای دیگری نیز دارد.

ما در شیشه و آینه مرادخانی سالهاست که آینه‌ دیواری اریب‌دار سفارشی و پیشرفته را ارائه می‌دهیم! در واقع می توانید مطمئن باشید که از آنجایی که تیم متخصص ما سال ها تخصص دارد، آینه های دیواری اریب دار تولید خواهیم کرد که از همه نیازهای شما فراتر می رود. برای خرید آینه با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط:  راهنمای خرید آینه مناسب!

آینه های دارای اریب ایمن هستند!

ادعا می شود که آینه های دیواری اریب دار بزرگ جایگزینی مطمئن برای آینه های معمولی هستند. این نتیجه صیقل دادن طرفین است، که همچنین شامل رفع هر گونه نقص جزئی است که ممکن است در حین برش ایجاد شده باشد.

نیازی نیست نگران زخمی شدن کسی در گوشه های تیز باشید زیرا روش اریب کردن گوشه های ناهموار را بیشتر صاف می کند. شیشه سازان متخصص و تیم تولید ما در شیشه و آینه مرادخانی همیشه بالاترین قوانین ایمنی را رعایت می کنند تا تضمین کنند که آینه دیواری اریب شما هیچ مشکلی در جاده ایجاد نمی کند!

آینه دیواری اریب دار

برتر از آینه های معمولی در ارزش

اگر این آینه های دکوراتیو به درستی نگهداری شوند، در نهایت به عتیقه های زیبا تبدیل می شوند. بنابراین آینه‌های دیواری اریب‌دار بزرگ درصد بیشتری از افزایش ارزش را در مقایسه با آینه‌هایی که کناره‌هایشان صاف است، به همراه خواهند داشت، زیرا آنها با دست برش داده می‌شوند.

جذابیت بیشتر برای چشم

به دلیل نحوه بازتاب نور، آینه‌های دیواری اریب‌دار بزرگ نسبت به آینه‌های معمولی روکش صیقلی‌تر و مرغوب‌تری ارائه می‌دهند. آینه های اریب به دلیل لبه های زاویه دارشان، نیازی به چارچوب ندارند.

. لبه های اریب شده به آینه شما جنبه ظریف تری می بخشد که قاب آن را برجسته می کند و آنها را قادر می سازد به عنوان نقطه کانونی طراحی داخلی شما عمل کنند.

هر دکوراسیون خانه می تواند از آینه دیواری اریب دار بهره مند شود

اگر به دنبال آینه ای ایده آل بدون اضافه کردن رنگ های اضافی به تم داخلی خود هستید، آینه دیواری لبه های اریب رویکرد صحیحی است. یک آینه دیواری لبه‌های اریب‌دار بزرگ همیشه با فضای داخلی شما مطابقت دارد، چه به دنبال یک آینه دیواری مستطیلی، مربعی یا بیضی باشید.

مطالب مرتبط:  آینه برای میز کنسول: مفهوم دکور ابدی

آن را جادار جلوه دهید

یک آینه سفارشی ظاهر یک اتاق بزرگتر و جادارتر را در یک اتاق در سمت لاغر نشان می دهد. این یک گزینه ارجح برای صاحب خانه هایی است که می خواهند یک دکوراسیون شیک و در عین حال کاربردی برای یک حمام کوچک ایجاد کنند.

فرآیند تراشیدن آینه دیواری

لبه‌های آینه‌ها با استفاده از دستگاه شیشه‌شکن آسیاب، صیقلی و تراز می‌شوند. حالا لبه ها زاویه دار شده اند. پهنای زاویه که به عنوان شیب نیز شناخته می‌شود، بر اساس کلاس، نیازهای تولید، طراحی و مهارت، می‌تواند از 0.65 سانتی‌متر تا 3 سانتی‌متر متغیر باشد.

قیمت آینه اریب دار

آینه‌های دیواری اریب‌دار بزرگ گران‌تر از آینه‌های تخت هستند، اما با توجه به پیشرفت‌های فناوری ساخت، اکنون به‌طور قابل‌توجهی مقرون به صرفه‌تر هستند. لبه‌های پیچیده‌تر، تا حدودی افزایش هزینه را جبران می‌کند. این امر به ویژه در مورد اریب های خط مستقیم صادق است زیرا تجهیزات اتومات مخروطی آنها را مقرون به صرفه می کند.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید