آینه ها چیزهایی هستند که به بزرگتر نشان دادن فضا و زیباسازی خانه کمک می کنند. می توانید آینه ونیزی را به اتاق خود اضافه کنید و آن را جادار و همچنین با کلاس جلوه دهید. آینه یکی از لوازم تزئینی ضروری است. اعم از اتاق نشیمن، غذاخوری، اتاق خواب یا هر فضای دیگری از خانه، آینه ها نقشی حیاتی در دکوراسیون خانه دارند. جلوه خاصی به دکوراسیون می بخشد. انتخاب های زیادی برای آینه وجود دارد. از بین مدل های مختلف بزرگ و کوچک، معاصر و کلاسیک می توانید مدلی را انتخاب کنید که مناسب فضای خود باشد.

روش های شگفت انگیز برای زیباسازی خانه با آینه

امروزه آینه‌های مدرن در حال پیشرفت هستند. آنها نشان دهنده سبک متمایز و سلیقه صاحب خانه هستند. هنرمندان مجرب این آینه ها را با دمیدن شیشه تهیه می کنند. ساخت این آینه های منحصر به فرد در کنار مواد باکیفیت، به صبر و حوصله فراوان و مهارت های چشمگیر نیاز دارد. با این آینه های دکوراتیو شیک و تزیینی می توانید ظاهر خانه خود را تغییر دهید.

در اینجا چند راه جالب برای اضافه کردن این قطعه تزئینی خیره کننده وجود دارد تا خانه شما جذاب به نظر برسد.

1. دیوار آینه ای

در مرکز مجموعه عکس های خانوادگی خود، می توانید یک آینه تزیینی طلایی آویزان کنید. ظاهری شگفت انگیز به اتاق نشیمن شما می بخشد.

مطالب مرتبط:  5 آینه دیواری برتر برای فضای داخلی شما

2. دکور دیوار

با استفاده از آینه های تزئینی و مدرن، می توانید هنر تک دیواری چشمگیر ایجاد کنید. این باعث می شود آن دیوار منحصر به فرد به نظر برسد. برای به دست آوردن بهترین نتیجه از این طراحی، استفاده از نور مناسب در آن اتاق توصیه می شود.

زیباسازی خانه با آینه

3. پنل کمد لباس

پانل های کمد لباس خود را با پنل های آینه جایگزین کنید. این یک راه فوق العاده برای روشن تر و بزرگتر نشان دادن اتاق های شما است. بهترین چیز در مورد این است که پانل های کمد لباس را سبک وزن می کند.

4. تکه بیانی

شما می توانید یک آینه با اندازه واقعی در خالی ترین گوشه اتاق نشیمن یا اتاق خواب خود با یک صندلی راحتی قدیمی اضافه کنید و جذابیت دنیای قدیمی را به فضا ببخشید. علاوه بر این، جایگزینی صندلی راحتی با مبل، ظاهر شیک مدرنیستی به اتاق می بخشد.

5. بالای شومینه

شومینه رایج ترین فضای خانه است که افراد در بالای آن آینه قرار می دهند. همچنین می‌توانید یک آینه ونیزی مدرن به همراه یک گلدان تزئینی گل، نمایشگاه یا پایه شمع به مانتو اضافه کنید. ظاهری چشمگیر به فضا می داد.

6. در مقابل پنجره

برای اتاق هایی که پنجره ای در اندازه واقعی دارند، قرار دادن یک آینه بزرگ در سراسر پنجره ایده خوبی است. وقتی نور طبیعی روی آینه می‌افتد، اتاق را روشن‌تر و همچنین بزرگ‌تر نشان می‌دهد.

7. ایوان

اگر در خانه خود ایوانی با قسمت نشیمن دارید، می توانید یک آینه ونیزی زیبا به دیوار رو به باغ آویزان کنید. آینه رنگ های روشن و طبیعی باغ شما را تکرار می کند و جلوه زیبایی به ایوان می بخشد.

مطالب مرتبط:  آینه فانتزی

8. راه پله

با کمک اندازه ها و اشکال مختلف آینه ها می توانید یک دیوار کلاژ ایجاد کنید و دیوار راه پله را تزئین کنید. این امر به راه پله خسته کننده و تاریک روشنایی می بخشد. هر وقت از پله ها بالا می رفتی، خودت را در آن آینه های مختلف تحسین می کردی.

9. حمام

با افزودن آینه به حمام، می توانید سبک حمام را تغییر دهید. برای ظاهر معمولی، می توانید به سراغ آینه ای با قاب بروید. با افزودن یک آینه مدرن روشویی، ظاهری شیک به حمام شما می بخشد.

شیشه و آینه مرادخانی متخصصان طراحی آینه از دو دهه قبل هستند. آنها مجموعه ای مجلل از آینه ها را با قیمتی مقرون به صرفه برای فروش ارائه می دهند. برای خرید آینه در اصفهان با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.