ساخت آینه با کنف

ساخت آینه با کنف

توسط اسفند 28, 1402

آینه با قاب کنف یک روند بزرگ در صحنه دکوراسیون خانه هستند. اما، متأسفانه، آینه کنفی با برچسب قیمت بالایی عرضه می شوند. بنابراین، چرا خودتان برای ساختن آن اقدام نکنید؟

تنها چیزی که نیاز دارید یک طناب کنفی طولانی، چسب همه کاره و یک آینه قدیمی است. به همین سادگی. فقط چند ساعت از زمان خود را کنار بگذارید، دستورالعمل‌های گام به گام ما را دنبال کنید و  قبل از اینکه متوجه شوید یک لوازم جانبی خانه زیبا و دکوراتیو را ایجاد کرده‌اید، بدون اینکه هزینه‌ای را بکنید. برای خرید انواع آینه از جمله آینه با کنف در اصفهان ، آینه دکوراتیو در اصفهان ، آینه قدی در اصفهان و خرید آینه در اصفهان با مشاوران ما تماس بگیرید.

5 مرحله برای ساخت آینه کنفی

  1. یک آینه مناسب انتخاب کنید

نوع آینه ای که انتخاب می کنید نحوه ساخت آینه کنفی را تعیین می کند.

اگر آینه دارای یک قاب عریض است ، شاید از چوب یا پلاستیک ساخته شده باشد ، می توان با استفاده از یک چسب قوی، کنف را مستقیماً روی این سطح چسباند. این یک روش بسیار سریع و بدون دردسر است و همچنان می توانید آینه را با استفاده از بست های اصلی آن آویزان کنید. اما ممکن است کمی نامرتب به نظر برسد.

برای بهترین نتیجه، توصیه ما استفاده از آینه با قاب نازک است. یا بهتر از آن، شیشه آینه را از پایه و اطراف آن بردارید و نقطه شروع جدیدی برای پروژه خود ایجاد کنید.

ساخت آینه با کنف

ساخت آینه با کنف

2 کنف را بپیچید

مطالب مرتبط:  بهبود فضای داخلی با آینه

اکنون برای شروع آماده اید. از وسط شروع کنید، کنف را محکم بپیچید تا یک دیسک “مارپیچ” مرتب و فشرده ایجاد کنید.

قطر این دیسک باید کمی بزرگتر از قطر آینه شما باشد. به طور معمول، برای ایجاد یک ظاهر زیبا و خاص، توصیه می کنیم حداقل شش مارپیچ اضافی اضافه کنید. اما تعداد دقیق به ضخامت طناب شما و همچنین سلیقه و ترجیحات شخصی شما بستگی دارد.

 

  1. کنف را با چسب همه کاره بپوشانید

اکنون به یک چسب همه کاره نیاز دارید که بتوان از آن برای چسباندن، مهر و موم کردن و تکمیل پارچه ها استفاده کرد و از همه فروشگاه های صنایع دستی خوب خرید کرد.

چسب بر پایه آب و شفاف است. بنابراین، ظاهر روستایی آینه کنفی شما را خراب نمی کند  و این یک راه واقعاً آسان برای تنظیم دیسک در جای خود و اطمینان از ماندن مارپیچ ها در کنار هم است.

از یک برس برای پوشاندن کل سطح کنفاستفاده کنید و مطمئن شوید که داخل تمام شکاف ها قرار می گیرد. سپس به سادگی آن را یک شب رها کنید تا خشک شود و سفت شود. به همین راحتی

 

  1. آینه را اضافه کنید

مرحله بعدی اضافه کردن خود آینه است. آن را در مرکز دیسک قرار دهید، مراقب باشید که همان تعداد مارپیچ را در تمام محیط آن در معرض دید قرار دهید. هنگامی که خوشحال شدید، از یک چسب قوی برای محکم کردن آن استفاده کنید و چند ساعت بگذارید تا کاملا خشک شود.

اگر قاب آینه قبلی هنوز قابل مشاهده است، ممکن است بخواهید آن را بپوشانید. یک ایده با مضمون دریایی اضافه کردن دایره ای از صدف های ساحلی به محیط آینه است. یا می‌توانید از یک تکه کنف نازک‌تر برای ایجاد یک مرز داخلی متضاد استفاده کنید؟ انتخاب با شماست و می توانید هر چقدر که دوست دارید خلاق باشید.

5 مرحله برای ساخت آینه کنفی

5 مرحله برای ساخت آینه کنفی

  1. زمان قطع کردن آن است
مطالب مرتبط:  تولیدوعرضه انواع آینه‌‌‌های دکوراتیو ساده ورنگی

برای محکم کردن آینه طناب روی دیوار، چند گزینه دارید.

اولین مورد شامل سوراخ کردن آن در محل با پیچ است. این بهترین روش برای ایجاد یک ظاهر مدرن “شناور” است. پیچ ها به طور کامل توسط کنف پنهان می شوند، اما از پایداری آینه اطمینان حاصل می کنند.

روش دیگر، برای برجسته کردن سبک ساحلی آن، می توانید آینه را با استفاده از یک تکه طناب اضافی آویزان کنید. برای این کار یک چشمک فلزی در هر طرف طرح فرو کنید. طناب را از هر چشمک رد کنید و با یک گره محکم محکم کنید. در نهایت آن را از طریق این تکه طناب از یک قلاب روی دیوار آویزان کنید.

همه اینها را می توان با متر خریداری کرد (برای مطابقت با اندازه آینه انتخابی شما) و در طیف وسیعی از قطرها وجود دارد. به طور معمول، توصیه می کنیم یک کنف 12-20 میلی متری برای مارپیچ اصلی و گنف 4 میلی متری برای هر گونه جزئیات یا حاشیه انتخاب کنید. ریسمان کتان 3 میلی‌متری ما نیز انتخاب خوبی است اگر می‌خواهید نکات نهایی را اضافه کنید.

در مقایسه با آینه های کنفی موجود در فروشگاه های خانگی، همه این کنف ها دارای برچسب قیمت نسبتاً کوچک و مقرون به صرفه ای هستند. پس برای چی منتظری؟ فقط آنها را در سبد خود قرار دهید، پرداخت کنید و لوازم جانبی جدید خانه خود را شروع کنید.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید