راهنمای برجسته کردن آینه های دیواری

راهنمای برجسته کردن آینه های دیواری

توسط اردیبهشت 30, 1402

راهنمای برجسته کردن آینه های دیواری

آینه های دیواری برجسته می توانند خانه شما را برای ساکنان و مهمانان روشن تر و جذاب تر کنند. آینه های برجسته که برای همه نوع اتاق ها مناسب هستند، در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارند. آنها می توانند مناطق تاریک یک اتاق را روشن کنند، ظاهر یک محیط بزرگتر را ایجاد کنند و حتی بخشی از یک دیوار مشخص را تشکیل دهند. در زیر، نمونه هایی از آینه های دیواری پرطرفدار را از مجموعه خود ارائه می دهیم و به شما راهنمایی در خرید آینه میکنیم .

آینه های ونیزی

آینه های ونیزی در همه شکل ها و اندازه ها هستند و جلوه ای زیبا و تزئینی به هر خانه ای می دهند. بسیاری از آنها دارای مدل های تزئینی هستند در حالی که برخی دیگر دارای طراحی بدون قاب هستند که ظاهری زیبا می بخشد.

آینه های آفتابی

اگر می‌خواهید در خانه‌تان جلوه زیبایی داشته باشید، آینه‌ی آفتابی یک انتخاب محبوب است. ایده آل به عنوان نقطه کانونی در اتاق نشیمن یا راهرو، آینه های آفتابی به طور غیرقابل جسورانه هستند. آنها در سبک های سنتی و مدرن برای تناسب با هر دکوراسیون و طرح رنگی عرضه می شوند.

آینه های روشویی

اگر می‌خواهید آینه‌ای کاربردی برای حالت دادن به موهایتان، آرایش کردن و زیباتر کردن لباس‌هایتان داشته باشید، یک آینه روشویی انتخاب کنید. آینه های روشویی در اشکال، اندازه ها و متریال های مختلف تولید می شوند و برای تمام قسمت های خانه مناسب هستند.

مطالب مرتبط:  آینه جورچین

آینه های بدون قاب

اگر به دنبال داشتن ظاهری تمیز و مدرن هستید، آینه های بدون قاب به خوبی کار می کنند. این طرح آینه با تمام قسمت های خانه از اتاق نشیمن گرفته تا اتاق خواب سازگار است.

آینه های دایره ای

آینه های دایره ای در اندازه ها و متریال های مختلف موجود هستند. برخی ساده و مینیمال هستند در حالی که برخی دیگر شامل شکل تزئینی هستند. آینه گرد جایگزین مناسبی برای آینه های مستطیلی است و می تواند مکمل انواع دکورها باشد.

آینه دیواری راهرو

راهروهای باریک و بلند بسیار رایج هستند، زیرا به اتاق‌های مختلفی در خانه شما منتهی می‌شوند، بنابراین بسیار مهم است که آینه‌ای را انتخاب کنید که در عین استفاده حداکثری از فضا، واقعاً راهرو شما را تحسین کند.

آینه ها برای باز کردن فضاهای کوچک شناخته شده اند و این توهم را ایجاد می کنند که اتاق شما بزرگتر از واقعیت است. بنابراین، برای گسترش راهرو، آینه خود را در انتهای مخالف یک در یا پنجره قرار دهید، جایی که نور فضای شما را تقویت می کند و در اطراف راهرو جهش می کند تا بهترین جلوه را از منطقه در دسترس داشته باشید.

اگر در درجه اول به دنبال یک قطعه تزئینی برای راهرو خود هستید، آینه ها اغلب یک افزودنی خیره کننده بالای یک میز کوچک روی دیوار هستند. همچنین از یک آینه راهرو که روی دیوار خود آویزان شده است استفاده بسیار خوبی خواهید داشت، زیرا آنها در مکان مناسبی برای ایجاد تغییرات آرایش لحظه آخری یا اطمینان از قرار گرفتن کراوات شما در مکان مناسب قرار دارند! از طیف چشمگیر طرح های موجود در  طیف آینه های بزرگ الهام بگیرید . آینه طلایی ، آینه رنگی و آینه پتینه از پرطرفدار ترین آینه ها می باشند.

مطالب مرتبط:  از کجا آینه های سفارشی بخریم

آینه تمام قد آنتیک

آینه های آنتیک در هر خانه ای ضروری است، و شما نمی توانید با قاب عتیقه ای که جلوه ای کلاسیک به راهروی شما می بخشد اشتباه کنید.

به صورت عمودی آویزان کنید تا انعکاس تمام قد خود را تحسین کنید یا آن را به پهلو آویزان کنید تا راهروی شما کشیده شود.

آینه دیواری برجسته

آینه دیواری برجسته

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید