نحوه آویزان کردن آینه دستشویی: راهنمای گام به گام

نحوه آویزان کردن آینه دستشویی: راهنمای گام به گام

توسط فروردین 6, 1403

آویزان آینه یک راه ساده و در عین حال موثر برای زیباتر کردن دکوراسیون خانه شما است. با این حال، اگر قبلاً این کار را نکرده باشید، می تواند ترسناک باشد. در این راهنمای گام به گام، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه آینه ی دستشویی را مانند یک حرفه ای آویزان کنید. چه در حمام، چه در اتاق خواب یا هر اتاق دیگری، مهم است که آینه را به بهترین شکل و با توجه به اندازه و ابعاد آینه آویزان کنید. حتی یک اینچ نیز می‌تواند با کل ظاهر آینه مطابقت نداشته باشد، اگر در حین آویزان کردن آینه به درستی در جای خود قرار نگیرد، بنابراین ما با بهترین راهنمای توصیه شده توسط متخصص ما در آینه مرادخانی برای آویزان کردن آینه دیواری دستشویی به شما کمک می‌کنیم. آینه های دکوراتیو جلوه زیبایی به دستشویی شما میدهند.

 1. ابزار خود را جمع آوری کنید

قبل از شروع آویزان کردن آینه کاسه دستشویی، مطمئن شوید که تمام ابزار لازم را در دست دارید. شما به یک مته، یک سطح، پیچ، لنگر و نوار اندازه گیری نیاز دارید.

آویزان کردن آینه دستشویی

آویزان کردن آینه دستشویی

2. مکان مناسب را انتخاب کنید

اولین قدم در آویزان کردن آینه سینک دستشویی، انتخاب محل مناسب است. آینه باید در سطح چشم آویزان شود و در مرکز بالای سینک شستشو قرار گیرد. هنگام تعیین محل، ارتفاع حوض و اندازه آینه را در نظر بگیرید.

مطالب مرتبط:  آینه متناسب با دکوراسیون و سبک زندگی شما

3. اندازه گیری و علامت گذاری کنید

به محض اینکه تصمیم گرفتید آینه خود را در کجا قرار دهید، باید مکان های سخت افزار آویزان را اندازه گیری و علامت گذاری کنید. آینه را دقیقاً در جایی که می‌خواهید قرار دهید قرار دهید و سوراخ‌های پیچ را با استفاده از نوار اندازه‌گیری علامت بزنید.

4.سخت افزار یا پیچ را نصب کنید

با استفاده از مته، سخت افزار آویزان را در نقاط مشخص شده نصب کنید. اگر آینه را روی دیوار خشک آویزان می کنید، از لنگرها برای اطمینان از محکم نگه داشتن آن استفاده کنید. از یک سطح برای اطمینان از نصب مستقیم سخت افزار آویزان استفاده کنید.

5. آینه را آویزان کنید

پس از نصب سخت افزار آویز، نوبت به آویزان کردن آینه می رسد. آینه را با احتیاط بلند کرده و روی سخت افزار آویزان قرار دهید. قبل از رها کردن، مطمئن شوید که سطح آن است.

6. لمس پایانی

در حالی که آینه ایمن آویزان شده است، وقت آن رسیده است که کارهای تکمیلی را اضافه کنید. آینه را با یک پارچه نرم و مقداری شیشه پاک کن تمیز کنید. در نظر بگیرید که برخی از نکات تزئینی را در اطراف آینه اضافه کنید، مانند یک عکس در قاب یا برخی از گیاهان.

7. نکات عیب یابی

اگر آینه تراز نیست، سخت افزار آویزان را تنظیم کنید تا درست شود. اگر آینه برای سخت افزار آویزان خیلی سنگین است، نصب پشتیبانی اضافی را در نظر بگیرید.

نحوه آویزان کردن آینه دستشویی

نحوه آویزان کردن آینه دستشویی

سوالات متداول

1- آیا می توانم به تنهایی آینه ی ظرفشویی را آویزان کنم؟

پاسخ: بله، اگر ابزار لازم را دارید و مراحل ذکر شده در این راهنما را دنبال کنید، می‌توانید به تنهایی آینه کاسه را آویزان کنید.

مطالب مرتبط:  آینه ها لوازم جانبی!

2- چگونه آینه سینک ظرفشویی را تمیز کنم؟

پاسخ: برای تمیز کردن آینه کاسه دستشویی از یک پارچه نرم و مقداری شیشه پاک کن استفاده کنید. از استفاده از پاک کننده های ساینده یا اسکرابرهایی که می توانند سطح آینه را خراش دهند خودداری کنید.

3- چه اندازه آینه را برای سینک لباسشویی انتخاب کنم؟

پاسخ: اجرای اندازه مناسب برای اتاق/حمام به اندازه دکوراسیون خانه ما مهم است. تعیین اندازه آینه باید متناسب با ارتفاع دستشویی باشد. اندازه آینه ای که برای سینک دستشویی انتخاب می کنید به اندازه لگن و سبک کلی حمام شما بستگی دارد. یک قانون کلی این است که آینه ای را انتخاب کنید که عرض آن بیشتر از عرض حوض نباشد.

4- چگونه سخت افزار آویز مناسب را برای آینه خود انتخاب کنم؟

پاسخ: هنگام انتخاب ابزار آویز برای آینه، وزن و اندازه آینه و همچنین نوع دیواری که به آن آویزان می شود را در نظر بگیرید. سخت افزاری را انتخاب کنید که برای تحمل وزن آینه شما طراحی شده باشد و با نوع دیوار سازگار باشد. ما به شدت توصیه می کنیم قلاب های 3 حلقه D را که در آینه خود استفاده کرده ایم، انتخاب کنید. هر قلاب می تواند وزن 80-100 کیلوگرم را تحمل کند

5- اگر مطمئن نباشم که چگونه سخت افزار آویزان را نصب کنم، چه؟

پاسخ: اگر برای آویزان کردن آینه راحت نیستید، توصیه می کنیم از کمک متخصص مانند نجار یا هرکسی که در مورد آویزان کردن وسایل سنگین به دیوار آگاهی دارد، استفاده کنید. اگر قصد خرید آینه در اصفهان مانند آینه قدی اصفهان را دارید با ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط:  تطبیق پذیری و کاربرد شیشه در خانه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید