باز تاب و انعکاس نور در آینه های دکوراتیو

باز تاب و انعکاس نور در آینه های دکوراتیو

توسط ژانویه 1, 2022

قبل از اینکه یک آینه را نصب یا اویز کنید، باید توجه داشته باشید که چه چیزی در اطراف و مقابل آن است. در حالی که ما اغلب آینه ها را بر اساس فضای خالی روی دیوار آویزان می کنیم، در حالی که بسیار مهم است که چه چیزی در آینه دکوراتیو منعکس می شود. هنگامی که آینه دکوراتیو را در مقابل یک عنصر مهم معماری مانند، نقاشی خاص، یا قطعه ای از مبلمان مهم قرار دهید٬ اهمیت و کاربری آینه و جسم هر دو افزایش می یابد تا نسبت به زمانی که یک وسیله کم اهمیت و یا یک دیوار خالی در آینه مشخص شود. تصور کنید، که یک آینه در مقابل یک پنجره آویزان شود٬ در این صورت میزان نور ورودی اتاق را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

آینه یک وسیله ناب تزئینی است. جدا از اینکه می‌توانیم چهره خود را در آن ببینیم، از یک آینه زیبا می‌توانیم برای تقویت نور، ایجاد بازتاب‌های جالب و افزودن درام استفاده کنیم. اینکه افزودن یک آینه تا چه حد می‌تواند فضا را تغییر دهد و یک معضل داخلی را در یک لحظه حل‌وفصل کند عجیب است. با خواندن این مقاله فراتر از حمام فکر کنید و نگاهی به نکات ناب کاربردهای آینه در دکوراسیون داخلی بیندازید.

برای ورود نور به اتاقها، یک آینه را کنار یا مقابل  یک پنجره قرار دهید تا میزان ورود نور طبیعی به اتاق افزایش یابد. آینه نور بیرون را تا حد امکان دریافت می‌کند. هر چه آینه ها بزرگ‌تر باشد میزان نور ورودی بیشتر خواهد بود.

آینه طرح الماسی شامپاینی

آینه پازلی

آینه به طور مؤثر منابع نور را دو برابر می‌کند. اگر با دکوراسیون یک فضای کم‌نور و تاریک به چالش کشیده شده‌اید، آینه‌های خود را نزدیک یک لامپ یا پنجره قرار دهید.آیا می‌دانستید آینه‌ها روشی عالی برای بزرگ‌تر نشان دادن فضای پذیرایی شما هستند؟ قرار دادن یک آینه بزرگ در برابر دیوار متواند این توهم را ایجاد کند که مهمانان بیشتری در منزل شما حضور دارند.آینه یک روش زیرکانه برای فریب دادن چشم‌هاست. آینه‌ها می‌توانند برای بهتر نشان دادن چیزی یا دور کردن توجه از آن مورداستفاده قرار بگیرند. فضای نامناسب، مانند اتاق‌هایی با سقف شیب‌دار، یا یک شکاف بسیار کوچک برای متناسب کردن یک تکه از مبلمان، می‌توانند توسط یک آینه بازسازی شوند.

مطالب مرتبط:  طرح های آینه کاری به صورت جورچین و چیدمان

برای اتاق‌های بدون پنجره، اضافه کردن یک آینه فضا را بسیار بزرگ‌تر و روشن‌تر نشان می‌دهد.

شش ضلعی

برای کمک به ایجاد توهم بیشتر، طرح‌هایی را انتخاب کنید که شبیه به قاب پنجره باشند مانند تکه‌های آینه‌ای جداشده.

یک آینه خوب می‌تواند اتاقی کوچک را بسیار گران نشان دهد و نوری را که از پنجره‌های طبیعی وارد اتاق می‌شود در کل اتاق پخش کند.

اضافه کردن آینه در دکوراسیون داخلی فضا را دو برابر می‌کند. این ویژگی به نفع فضاهای کوچک است.برای زندگی بخشیدن به یک دیوار ساده، از گروهی از آینه‌ها در دکوراسیون داخلی استفاده کنید. همه آن‌ها می‌توانند یک شکل باشند، قاب آن‌ها رنگ مشابهی داشته باشد یا ترکیب عجیب‌وغریبی از آینه‌هایی باشند که شما دوست دارید

ترکیب چند قطعه آینه دکوراتیو

نگران نباشید که یک دیوار گالری با قطعات آینه دکوراتیو در خانه ایجاد کنید. هنگام تصمیم گیری برای نصب آینه مانند نصب گالری عکس٬ یکسان رفتار کنید. گفتنی است که به نظر می رسد یک گالری از آینه های دکوراتیو در دکوراسیون داخلی بهترین انتخاب برای یک فضای مرتب و بزرگ است.

تصاویر مدل های جدید آینه دکوراتیو در خانه

انواع مدل های آینه دکوراتیو در ابعاد و طرح های مختلف به مدل های آینه قدی٬ گرد٬ هندسی٬ مربعی٬ مستطیلی٬ آینه های تراش خورده و آینه حجمی٬ متناسب با فضای اتاق مد نظر تهیه و استفاده می شوند. در ادامه تصاویر مختلفی از این آینه ها را در دکوراسیون داخلی و فضاهای مختلف مشاهده می نمایید. امیدوارم ایده بگیرید.

مطالب مرتبط:  استفاده های آینه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید