بدترین مکان برای افزودن آینه

بدترین مکان برای افزودن آینه

توسط اکتبر 22, 2023

نقاط خارق العاده زیادی در خانه شما برای استفاده از آینه وجود دارد. با این حال، به همان اندازه هم هستند که ممکن است کار نکنند. مناطق خاصی وجود دارد که افزودن یکی از آنها می تواند ظاهر فضای شما را از بین ببرد. بنابراین قبل از صرف زمان و هزینه، می‌خواهید به مکان‌های زیر نگاهی بیندازید که استفاده از آینه معمولاً با موفقیت طراحی داخلی برابری نمی‌کند .

انواع آینه‌های رختکن در moradkhaniglass بررسی کنید و برای خانه خود سفارش دهید. شما با مراجعه به شیشه و آینه مرادخانی میتوانید انواع خرید آینه اصفهان ، آینه دکوراتیو اصفهان و آینه قدی اصفهان را با ضمانت و خیالی راحت انجام دهید

هر جا که ویژگی های ناخوشایند را منعکس می کنند

در حالی که این یک نقطه خاص نیست، بدون شک یکی از مهمترین مفاهیمی است که باید در نظر داشت. همانطور که از آینه ها می توان برای انعکاس چیزهای زیبا استفاده کرد، اغلب به طور ناخودآگاه برای انعکاس بخش هایی از خانه استفاده می شود که چندان دلچسب نیستند. هیچ کس نیازی ندارد که فضاهای ذخیره سازی نامرتب، دیوارهای قدیمی یا هر قسمت دیگری از خانه را که به نمایش آن افتخار نمی کند برجسته کند.

جایی که آنها نمایی را به داخل حمام منعکس می کنند

این اشتباهی است که بسیاری از افراد مرتکب می شوند و مستقیماً با توصیه های بالا مرتبط است. هیچ دلیلی وجود ندارد که آینه ای را در جایی نصب کنید، آویزان کنید یا به آن تکیه دهید که به دیگران دید مستقیم به حمام بدهد. موقعیت های شرم آور در نهایت یا برای شما، مهمانان یا هر دو اتفاق می افتد. به علاوه، به طور کلی بازتاب جذابی نیست.

مطالب مرتبط:  هر آنچه که باید در مورد آینه های کفی بدانید
روی سقف

این باید یک نه-نه آشکار باشد. نیت شما هر چه باشد، هیچ بهانه ای برای اینکه خانه خود را شبیه به یک متل کنار جاده ای بی آب و هوا کنید وجود ندارد. توضیح بیشتری لازم نیست.

در سراسر تلویزیون

این نقطه ای است که بسیاری از مردم در مورد آن می پرسند و دلیل خوبی دارد. طبیعی است که یک صندلی راحت مانند مبل درست روبروی تلویزیون خود داشته باشید تا بتوانید هنگام تماشای آن استراحت کنید. فضای دیوار بالای مبل یا نشیمن قسمتی است که افراد زیادی به دنبال افزودن دکوراسیون به آن هستند.

با این حال، آینه معمولا بهترین انتخاب نیست، زیرا تصویر و نورهای تلویزیون را منعکس می‌کند که می‌تواند برای هر کسی در اتاق فوق‌العاده منحرف شود. اگر به دنبال پوشاندن فضای خالی روی دیوار هستید، ممکن است بخواهید به جای آن آثار هنری یا عکس های قاب شده را در نظر بگیرید.

بدترین مکان برای افزودن آینه

بدترین مکان برای افزودن آینه

هر جایی که کودکان خردسال بازی کنند

اگر بچه‌های جوانی دارید، نمی‌خواهید در نزدیکی محل بازی آن‌ها آینه داشته باشید یا جایی که ممکن است وسوسه شوند تا کمی تفریح ​​کنند. این برای گزینه‌های روی دیوار صدق می‌کند، اما به‌ویژه وقتی صحبت از آینه ایستاده می‌شود ، البته از آنجایی که می‌توان آن را کوبید. تصادفات اتفاق می افتد و بچه ها کنجکاو هستند، بنابراین همیشه بهتر است وسایل را ایمن نگه دارید و مطمئن شوید که احتمال شکستگی شیشه یا لبه های تیز در نزدیکی کودکان خردسال وجود ندارد.

در آشپزخانه

آشپزخانه جایی است که ما غذای خود را می پزیم، ظرف ها را می شستیم و خیلی چیزهای دیگر. به همین دلیل، احتمال زیادی وجود دارد که هنگام استفاده در این اتاق از خانه، آینه به سرعت و به طور منظم لکه دار، لکه دار و کثیف شود. و البته اینها بسیار قابل مشاهده خواهند بود.

مطالب مرتبط:  نکاتی برای تمیز کردن و نگهداری از آینه LED حمام

در حالی که یک آینه پشتی می‌تواند واقعاً خارق‌العاده به نظر برسد، هر زمان که تصمیم به اضافه کردن یک آینه به آشپزخانه داشته باشید، تلاش بسیار بیشتری برای بی‌لک نگه داشتن آن لازم است. بنابراین برای یک فرد معمولی، شما به احتمال زیاد می خواهید آشپزخانه را از دست بدهید.

با قرار ندادن آینه در این قسمت ها مطمئن خواهید شد که ظاهر خانه شما را از بین نمی برد. از روی آنها رد شوید و مکان‌هایی را انتخاب کنید که درک آن را بهبود بخشد. اگر این کار را انجام دهید، مطمئن باشید که بیشترین بهره را از آینه و فضای خود خواهید برد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید