بهترین آینه سالن زیبایی

بهترین آینه سالن زیبایی

توسط می 3, 2023

جدول محتوا

آینه در مکانی که به زیبایی اختصاص دارد، ناگزیر ابزاری است که مشتری در آن کار شما را می بیند و قضاوت می کند. در یک سالن چیزی بیشتر از آینه ها دیده نمی شود. به همین دلیل، پیدا کردن بهترین آینه سالن زیبایی با طراحی منحصر به فرد برای تحت تاثیر قرار دادن مهمانان و اجازه دادن به آرایشگران شما برای رسیدن به پتانسیل کامل ضروری است . در شیشه و آینه مرادخانی، ما با بیش از چندین سال تجربه در کمک به آرایشگران و صاحبان سالن در یافتن تجهیزات سالن ساخته شده برای نیازهای منحصر به فرد آنها داریم. کارشناسان ما در شیشه و آینه مرادخانی اینجا هستند تا به شما کمک کنند تا قاب مناسبی را برای برجسته کردن هر شاهکاری که ایجاد می‌کنید پیدا کنید، و باعث می‌شود شما و مشتریانتان به هنر و استعداد خلاق خود پی ببرید!

آینه چراغ دار در مورد خدمات آرایش ضروری است، برای سایر خدمات زیبایی یا آرایش مو نیز متحد قدرتمندی باقی می ماند. نوری که گرما تولید نمی‌کند، چشم‌ها را آزار نمی‌دهد، چهره را به طور یکنواخت در بر می‌گیرد و رنگ‌ها را به روشی کاملا کالیبره باز تولید می‌کند، نور ایده‌آل برای ایستگاه استایل است. بنابراین خود نور به یک عنصر تجربه برای مشتری شما و یک ابزار کار برای شما تبدیل می شود.

مطالب مرتبط:  آینه براق بدنسازی ظاهری باریک و متناسب می بخشد

علاوه بر این، آینه همچنین می تواند به یک مبلمان مهم تبدیل شود که مشتریان شما به سختی از توجه به آن غافل خواهند شد!

هنگامی که به انتخاب آینه سالن زیبایی جدید خود می رسید ارزیابی کنید:

تنوع دامنه ابعادی : اگر بخواهید یک آینه سالن زیبایی در فضایی اضافه کنید که به ابعادی غیر از ابعاد فعلی نیاز دارد و تامین کننده آن اندازه را پیش بینی نکرده باشد، در موقعیت ناگوار انتخاب آینه ای قرار خواهید گرفت که به طرز بدی با سبک بازسازی سالن شما ترکیب می شود.

کیفیت ساختار و مصالح : این امر در مورد همه آینه ها صدق می کند، به ویژه در مورد آینه های بزرگتر، جایی که انتخاب مواد ضعیف می تواند منجر به تغییر شکل آینه شود. علاوه بر این، این به ناچار شما را مجبور به تعویض می کند. . . زیرا یک آینه تحریف کننده توسط آرایشگر وحشتناک است!

کیفیت روشنایی : علاوه بر شدت و درجه بندی رنگ، همچنین ارزیابی کنید که آیا به امکان تنظیم میزان نور با استفاده از دیمر نیاز دارید یا خیر. همچنین توجه به مصرف و مدت زمان با در نظر گرفتن تعداد ایستگاه های کاری برای ساعات تخمینی فعالیت.

انواع آینه سالن زیبایی

1. آینه سالن زیبایی قدی بدون قاب چراغدار

به دنبال این هستید که مشتری خود را مانند ستاره نمایش احساس کنید و در عین حال زیبایی پیچیده ای را به سالن خود اضافه کنید؟ به آینه قدی چراغدار نگاه نکنید  ! این آینه بسیار بزرگ که دارای یک چراغ LED داخلی و قابل تنظیم با دکمه روشن/خاموش به راحتی قابل دسترسی است، با مهارت عالی ساخته شده است و دارای خطوط تمیز و سبک مدرن است و ایستگاه استایل شما را به سطح بعدی ارتقا می دهد! این آینه را می توان به تنهایی با هر ایستگاه مستقل استفاده کرد.

مطالب مرتبط:  آینه شامپاین

آینه سالن زیبایی

2. آینه سالن زیبایی قدی قاب دار چراغدار

درست مانند آینه‌های قبلی ، این آینه تمام قد و بسیار بزرگ دارای یک چراغ LED تعبیه‌شده و قابل تنظیم است که آن را به نسخه‌ای بزرگ‌تر از مدل‌های دیگر تبدیل می‌کند. ما همچنین این آینه سالن LED را در انواع طرح های قاب دار ارائه می دهیم.

آینه سالن زیبایی

3. آینه سالن زیبایی گرد قاب دار چراغدار

آیا می خواهید کمی زرق و برق و زیبایی به سالن یا آرایشگاه خود اضافه کنید؟ آینه سالن گرد قاب دار یک گزینه عالی است. اندازه این آینه عالی است و دارای یک قاب داخلی با نور LED است که به مشتریان شما کمک می کند تا بهترین ظاهر و احساس خود را داشته باشند. این همچنین دارای یک سوئیچ دیمر است، بنابراین می توانید تجربه مشتری خود را کاملاً تنظیم کنید. با منحنی های زیبا و سبک مدرن، آینه سالن ال ای دی مطمئناً تحت تأثیر قرار خواهد گرفت.

آینه سالن زیبایی

4. آینه سالن زیبایی مستطیل قاب دار چراغدار

آینه سالن زیبایی مستطیل قاب دار چراغدار ظاهری تمیز و مدرن به هر سالن یا آرایشگاهی می بخشد. این آینه سالن در اندازه کامل با عرض و ارتفاع دلخواه است و دارای یک چراغ LED داخلی و قابل تنظیم است که در قاب تعبیه شده است. خطوط تمیز و سبک مدرن این آینه مطمئناً ایستگاه استایل شما را به سطح بالا ارتقا می دهد.

آینه سالن زیبایی

5. آینه سالن زیبایی گرد بدون قاب  چراغدار

آینه سالن زیبایی گرد بدون قاب چراغدار واقعا آینه عالی برای سالنی است که در برش و رنگ‌آمیزی تخصص دارد. LED داخلی آن نور مناسبی را برای ایجاد بهترین ظاهر و احساس مشتریان شما فراهم می‌کند، و منحنی‌های فوق‌العاده و نورهای مجلل آن راهی عالی برای ارتقای زیبایی‌شناسی سالن شما به سطح بعدی است.

مطالب مرتبط:  آینه اکریلیک

آینه سالن زیبایی

6. آینه سالن زیبایی مستطیل بدون قاب چراغدار

اگر آینه‌ای می‌خواهید که مشتریان و استایلیست‌هایتان احساس ستاره بودن کنند، به آینه سالن زیبایی مستطیل بدون قاب چراغدار گاه کنید ! این آینه با یک نور LED قابل تنظیم که در قاب تعبیه شده است، ظاهری تمیز و مدرن به هر سالنی می بخشد، و اندازه آن با عرض و ارتفاع دلخواه است. به علاوه، به طور کامل مونتاژ شده و آماده آویزان شدن است، بنابراین می توانید بر ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود تمرکز کنید.

آینه سالن زیبایی

7. آینه سالن زیبایی بیضی قاب دار چراغدار

با مشتریان خود مانند سوپراستارهایی که هستند رفتار کنید، و این کار آسانی با استایل های مجلل آینه سالن زیبایی بیضی قاب دار چراغدار است ! این آینه سالن بیضی شکل بزرگ و تمام قد دارای یک قاب طلایی با نور LED داخلی با دکمه روشن/خاموش آسان و قابل دسترسی است.  دارای یک چراغ LED تعبیه شده با قابلیت تنظیم نور است که مشتری شما را به زیبایی روشن می کند و زرق و برق تصفیه شده را به ایستگاه شما می بخشد. برای راحتی بیشتر، این آینه چشم نواز به صورت مونتاژ شده و آماده آویزان است و با خطوط تمیز و بیضی شکل و سبک مدرن خود، ایستگاه استایل شما را به سطح بعدی ارتقا می دهد!

آینه سالن زیبایی

8. آینه سالن زیبایی مستطیل بدون قاب

آیا می خواهید رنگی باکلاس به سالن خود بیافزایید، آینه سالن زیبایی مستطیل بدون قاب راهی برای رفتن است. با طراحی ظریف و مینیمالیستی، مناسب هر سالن، اسپا یا آرایشگاهی است. این آینه در چهار رنگ فریم مختلف عرضه می شود، بنابراین می توانید آن را به گونه ای سفارشی کنید که فضای شما را کامل کند.

آینه سالن زیبایی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید