برترین نقاط برای آویزان کردن آینه

برترین نقاط برای آویزان کردن آینه

توسط مهر 30, 1402

آینه ها نه تنها بسیار مفید هستند، بلکه در خانه نیز ضروری هستند. اما با وجود این همه دیوار و محوطه برای آویزان کردن یکی، چگونه تصمیم می گیرید که کجا آن را انجام دهید؟ خوب، این موارد دلخواه را که همیشه کار می کنند، بررسی کنید. با مراجعه به شیشه و آینه مرادخانی میتوانید انواع آینه مناسب برای فضاهای کوچک و  خرید آینه در اصفهان ، آینه دکوراتیو در اصفهان و آینه قدی در اصفهان را با ضمانت و خیالی راحت انجام دهید.

در سراسر یک پنجره

به راحتی یکی از بهترین مکان ها برای آویزان کردن آینه روبروی پنجره است . این یک راه بسیار آسان برای منعکس کردن نور به داخل خانه است و می تواند در اتاق های کم نور معجزه کند. با قرار دادن آینه خود در مقابل پنجره ای که منظره ای زیبا دارد یا حتی فقط چند درخت، درختچه یا گل سرسبز دارد، می توانید روزانه از یک اثر هنری طبیعی در داخل خانه خود لذت ببرید.

اگر حیاط شما کمی ملایم به نظر می‌رسد، می‌توانید مستقیماً روبروی پنجره‌تان کاشت کنید تا این وضعیت را برای خود ایجاد کنید یا به سادگی یک یا دو گیاه گلدانی اضافه کنید.

در حمام

حمام جایی است که بیشتر افراد نظافت روزانه خود را انجام می دهند، دندان های خود را مسواک می زنند، محصولات مراقبت از پوست خود را استفاده می کنند و اصلاح می کنند. بنابراین یکی از اتاق های خانه است که آینه در آن ضروری است. از یک آینه روشویی بزرگ گرفته تا یک کابینت دارویی با جلوی آینه ای، گزینه های بسیار زیادی وجود دارد که به طور خاص برای استفاده در حمام طراحی شده اند.

مطالب مرتبط:  آینه با نورپردازی

با این حال، اگر آینه دیواری را دیدید که معمولاً در قسمت دیگری از خانه استفاده می شود، از خلاقیت نترسید. قاب‌های جالب و منحصربه‌فرد نیز واقعاً می‌توانند تأثیر زیادی در اینجا بگذارند زیرا یک اتاق است که معمولاً کوچکتر از فضاهای دیگر است.

در مقابل دکور دیواری جذاب

عکس‌های قاب‌بندی شده، آثار هنری و دیگر تزیینات دیوار واقعاً می‌توانند به ظاهر خانه شما بیافزایند. با افزودن یک آینه در مقابل آنها می توانید آنها را برجسته کنید و ظاهر فضای خود را بیشتر کنید. اصولاً بدون صرف هزینه اضافی، به جز قیمت آینه، از مزایای دو برابری دکور برخوردار می شوید! به علاوه در این فرآیند مقداری فضای خالی دیوار را پر خواهید کرد.

جایی که شما لباس می پوشید

آینه ها می توانند زیبایی را بیافزایند اما در مورد عملکرد نیز هستند. و یکی از مهمترین عملکردهای انواع مختلف مانند آینه تمام قد این است که به شما کمک می کند از سر تا پا فوق العاده به نظر برسید. بنابراین مهم است که آینه ای را که برای این کار استفاده می شود، نزدیک به جایی که هر روز لباس می پوشید آویزان کنید. البته این نه تنها در مورد آینه های نصب شده روی دیوار بلکه برای آینه های ایستاده نیز صدق می کند.

برترین نقاط برای آویزان کردن آینه

برترین نقاط برای آویزان کردن آینه

روی درب

هنگامی که اکثر مردم عبارت “آینه آویزان” را می شنوند، تصور می کنند که معنای آن فقط روی دیوار است. با این حال، وقتی فضای دیوار شما پر یا تنگ است، معمولاً می توانید به جای آن، یکی را روی در نصب کنید. حتی گزینه هایی مانند آینه روباز نیز وجود دارد که دارای قلاب هایی هستند که از خود در آویزان می شوند تا مجبور نباشید سوراخی در بدنه درب ایجاد کنید. افزودن آینه به کمد لباس یا درب اتاق خواب می تواند برای لباس پوشیدن بسیار راحت باشد.

مطالب مرتبط:  صحنه سازی خانه خود با آینه برای بزرگتر کردن فضا

در حالی که بسیاری از نقاط دیگر وجود دارد که می‌توانید به آن‌ها آینه اضافه یا آویزان کنید، این قسمت‌ها اغلب می‌توانند بزرگ‌ترین تفاوت را هم در زندگی و هم در ظاهر خانه‌تان ایجاد کنند. بنابراین حتماً برخی یا حتی همه آنها را برای حداکثر تأثیرگذاری امتحان کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید