5 نکته برای محافظت از میزهای شیشه ای

5 نکته برای محافظت از میزهای شیشه ای

توسط مارس 17, 2024

محافظت از میزهای شیشه ای

میزهای شیشه‌ای می‌توانند یک مکمل واقعاً خیره‌کننده برای هر خانه باشند. سطوح شفاف آنها روش قابل توجهی برای باز کردن فضا دارد و حتی می تواند اتاق را روشن کند. اما نکته ای که در مورد میزهای شیشه ای وجود دارد این است که چون از شیشه ساخته شده اند، نسبت به میزهای ساخته شده از مواد دیگر راحت تر آسیب می بینند. اگر می خواهید سطوح میز شیشه ای خود را در شرایط خوبی نگه دارید، باید اقدامات لازم را برای محافظت از آنها انجام دهید.

مکان ها را هوشمندانه انتخاب کنید

یکی از اولین کارهایی که باید برای محافظت از میزهای شیشه ای خود انجام دهید این است که مطمئن شوید در مکان های خوبی در خانه شما قرار دارند. به طور کلی، مناطق شلوغ که می توانند به آنها برخورد کنند و از بین بروند احتمالا بهترین گزینه نیستند. در عوض، آنها را خارج از جریان ترافیک قرار دهید. شما می توانید با استفاده از ضربه گیرهای لاستیکی در قسمت پایین، یک لایه محافظ اضافی ایجاد کنید. ضربه گیرهای لاستیکی می توانند برای کمک به سطوح میز شیشه ای در جای خود باقی بمانند و از سر خوردن راحت آن ها جلوگیری کنند.

میزهای شیشه ای را به درستی تمیز کنید

برای اینکه میزهای شیشه ای خود را در شرایط خوبی نگه دارید، مهم است که آنها را به درستی تمیز کنید. اگر این کار را به درستی انجام دهید، می توانید ظاهر زیبای سطوح میز شیشه ای خود را حفظ کنید. اگر این کار را به درستی انجام ندهید یا اگر از پاک کننده ها یا لوازم نامناسب استفاده کنید، در معرض خطر آسیب دیدن و خراشیدگی سطح قرار خواهید داشت. اطمینان حاصل کنید که از پارچه‌های میکروفیبر بدون پرز و پاک‌کننده‌هایی استفاده می‌کنید که مشخص می‌کنند می‌توانند با خیال راحت روی شیشه استفاده شوند.

مطالب مرتبط:  آینه زینتی

از زیر لیوانی و تشک استفاده کنید

تمیز کردن نامناسب تنها راهی نیست که میز شیشه ای شما خراشیده می شود. اقلامی که مستقیماً روی شیشه قرار می گیرند یا روی سطح لغزنده می شوند نیز می توانند باعث آسیب شوند. برای جلوگیری از این امر حتما از زیر لیوانی و تشک استفاده کنید. برای جلوگیری از قرار دادن مستقیم اشیاء مستقیم روی شیشه توسط مهمانان و دیگران، بهتر است اینها را از قبل بیرون و برای استفاده در دسترس داشته باشید، زیرا آنها چیز بهتری نمی دانند. داشتن یک رانر که وسایل مرکزی، کتاب‌های میز قهوه‌خوری و سایر وسایل تزئینی را روی آن قرار دهید نیز می‌تواند کمک کند. بهترین بخش این است که بسیاری از طرح ها و سبک های مختلف زیر لیوانی، تشک و رانر وجود دارد که می توانید از آنها نه تنها برای محافظت از شیشه خود استفاده کنید، بلکه ظاهر کلی مبلمان را نیز افزایش دهید.

مراقب بچه ها و حیوانات خانگی باشید

اگر بچه یا حیوانات خانگی دارید، میز شیشه ای ممکن است کاربردی ترین گزینه نباشد. با این حال، اگر مراقب باشید، همچنان می توانید آن را به کار ببندید. به کودکان بیاموزید که با اسباب بازی های خود روی شیشه بازی نکنند و به حیوانات خانگی آموزش دهید که از مبلمان دوری کنند. این می تواند به جلوگیری از خراش های تصادفی ناشی از اعضای دوست داشتنی و در عین حال گاهی مخرب خانواده شما کمک کند.

اقلام داغ را مستقیماً روی شیشه قرار ندهید

به طور کلی، شیشه ای که برای میز استفاده می شود باید شیشه ای باشد. شیشه سکوریت چندین برابر قوی تر از شیشه معمولی است و در صورت شکستن به قطعات کوچک تبدیل می شود که کار با آن را ایمن تر می کند. گفته می شود، هیچ کس نمی خواهد مجبور به تعویض میز قهوه خوری شیشه ای شکسته یا هر رومیزی شیشه ای دیگر شود. به این ترتیب، مطمئن شوید که هرگز وسایل داغ را مستقیماً روی لیوان قرار ندهید. سطوح داغی که مستقیماً با شیشه تماس دارند، خطر ترک خوردن شیشه را بسیار بیشتر می کنند. حتما از پدهای داغ، زیر لیوانی یا سایر موانع مناسب بین وسایل داغ و میز شیشه ای خود استفاده کنید.

مطالب مرتبط:  بهترین ضخامت برای شیشه حمام چیست؟

برای اینکه بیشترین بهره را از میزهای شیشه ای خود ببرید ، مهم است که اقداماتی را برای محافظت از آنها انجام دهید. کاهش خطر برخورد افراد با آنها، خراشیدن یا شکستن آنها برای محافظت از سطوح میز شیشه ای شما حیاتی است. برای مراقبت صحیح از میزهای شیشه ای خود زمان و تلاش خود را صرف کنید تا بتوانید تا زمانی که آنها را در خانه خود دارید از زیبایی آنها لذت ببرید. برای خرید بهترین آینه قدی در اصفهان تنها کافیست با ما (آینه مرادخانی) تماس بگیرید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید