آینه روی دیوارها، روی میزهای آرایش، آینه های دکوراتیو در فضای نشیمن، آینه های سالن بدنسازی، آینه هایی برای استودیو رقص …. بنابراین اساساً آینه است … آینه همه جا! آینه ای که در هر گوشه، هر دیوار یا هر جایی از خانه شما قرار می گیرد باید دلیل و هدفی از بودن در آنجا داشته باشد. شما نمی توانید یک نوع آینه را در هر گوشه ای از خانه خود قرار دهید. همیشه دلیلی پشت قرار دادن آینه وجود دارد. برخی از افراد از روندهای گسترده، برخی از روندهای دکوراسیون داخلی، برخی برای پنهان کردن تکه ها، برخی برای بزرگتر نشان دادن خانه یا اتاق و غیره پیروی می کنند. وقتی از آینه بیضی شکل برای دکوراسیون حمام صحبت می کنیم، شکل بیضی شکل آینه ظاهری لطیف، ظریف و زیبا به حمام می دهد. آینه های بیضی شکل نه تنها برای تزئین هر مکانی در نظر گرفته شده اند یا همیشه در زمره آینه های تزئینی قرار نمی گیرند، بلکه ظرافتی که به محل آویزان شدن می دهند بی نظیر است.

اگرچه طبق روانشناسی انسان، آینه مهم ترین بخش لباس و حمام است. و همه با این موضوع موافق خواهند بود.

نه تنها قرار دادن آینه نیاز به هدف دارد، بلکه شکل و اندازه آینه نیز به دلایلی نیاز دارد. فضای زندگی شما نباید زشت یا نامناسب به نظر برسد، حتی اگر فقط یک آینه باشد.
مثلاً اگر در مورد آینه مستطیلی صحبت کنیم، گوشه ها و اضلاع خود را دارد، آنها کاملاً ناگهانی، قدیمی و ساده به نظر می رسند.

مطالب مرتبط:  برای ایجاد ظاهری عالی، یک آینه آرایش خوب بخرید

اگر می خواهید چیزی کلاسیک برای حمام خود انتخاب کنید، انتخاب عالی شما یک آینه بیضی شکل برای دکوراسیون حمام است.

آینه بیضی

انواع آینه بیضی شکل

امروزه می توان آینه بیضی شکل را در انواع و اشکال مختلف یافت. برای دکوراسیون سرویس بهداشتی می توانید آینه بیضی شکل قاب دار و بدون قاب تهیه کنید . لیست گسترده ای از آینه های قاب دار را می توان به شرح زیر فهرست کرد:

• قاب چوبی ساده و کلاسیک
• فلزات ظریف حکاکی شده و طراحی شده با طرح های آراسته
• قاب های قدیمی
• پلاستیکی اما امروزی
• قاب های عتیقه

آینه بیضی شکل را در کجای حمام قرار دهیم؟

این یک الگو یا یک روند این روزها است که مردم از یک آینه در حمام خود استفاده نمی کنند. بلکه از بیش از یک آینه استفاده می کنند. مردم این روزها چه می کنند؟

آینه ها را در تماس با پنجره قرار می دهند تا فضای بیرون به راحتی در حمام قابل مشاهده باشد. دلیل این امر این است که فرد در حمام احساس نمی کند. بعلاوه استفاده از 2 آینه در حمام باعث می شود بزرگتر و بزرگتر به نظر برسد.

این تصمیم شماست که چگونه آینه را در حمام خود بچینید و از آن بهترین استفاده را ببرید. برای خرید انواع آینه در اصفهان با کارشناسان ما در گروه شیشه و آینه مرادخانی تماس حاصل فرمایید.