آینه متناسب با دکوراسیون و سبک زندگی شما

آینه متناسب با دکوراسیون و سبک زندگی شما

توسط خرداد 10, 1403

آینه متناسب با دکوراسیون و سبک زندگی شما

آیا به دنبال ارتقاء شیک و مدرن برای دکوراسیون منزل خود هستید؟ آینه های بدون قاب جدید که بدون براکت آویزان شده اند می توانند ظاهری شیک ایجاد کنند. بهترین قسمت منزل خود را با آینه ها تکمیل کنید. اگر در اصفهان زندگی می کنید، شیشه و آینه مرادخانی می تواند آنها را نصب کند. انواع آینه دکوراتیو و قدی را به بهترین کیفیت از ما خریداری کنید!

 

از آینه های جدیدتان برای چه استفاده می کنید؟ اگر استفاده شما کاربردی است، مانند آینه سالن بدنسازی یا استودیو رقص، باید با یک متخصص آینه در مرادخانی مشورت کنید. آنها به شما کمک می کنند اندازه مناسب فضا و عملکرد خود را به همراه هر گونه سفارشی سازی، مانند بریدگی برای پریزها یا پشتی ایمنی، تعیین کنید. اگر آینه های جدید شما عمدتاً جنبه تزئینی دارند، قصد دارید آنها را در چه اتاقی نصب کنید؟ برای یک حمام اصلی، دو آینه یا یک آینه بلند را توصیه می کنیم که هر دو روشویی را بپوشاند. برای حمام های کوچکتر، آینه های گرد بزرگ یا آینه های مستطیلی بلند شیک به نظر می رسند. آینه دیواری برای مکان‌هایی مانند سالن‌ها، لانه‌ها و راهروها می‌تواند جلوه فضا را ایجاد کند و جلوه نور را افزایش دهد.

انواع آینه سفارشی برای بهبود دکوراسیون خانه

انواع آینه سفارشی برای بهبود دکوراسیون خانه

انواع آینه سفارشی برای بهبود دکوراسیون خانه

انواع مختلف شیشه های آینه ای ظاهر و احساس متفاوتی را ایجاد می کنند. آینه های برنزی و خاکستری دو نوع شیشه مات هستند که می توانند فضایی باشکوه را به سرسرا، لانه یا شومینه اضافه کنند. برای باشگاه‌های بدنسازی، استودیوهای یوگا یا هر اتاقی که فعالیت‌های تناسب اندام استفاده اصلی از فضا باشد، شیشه آینه شفاف می‌خواهید. در حالی که آینه های سالن بدنسازی ما بسته به ابعاد فضایی که در آن نصب می شوند را می توان به شکل مربع یا مستطیل ساخت، آینه های اتاق های دیگر شما از جمله اتاق خواب، حمام، سرسرا یا شومینه را می توان به صورت بیضی، دایره ای برش داد.

مطالب مرتبط:  آینه با قفسه: یک راه حل کاربردی و شیک

برش های سفارشی برای نصب آینه دیواری

بعد از اینکه تصمیم گرفتید آینه های جدید خود را کجا قرار دهید و اهداف سبک خود را انتخاب کردید، مناطقی را که نیاز به برش برای وسایلی مانند پریزها، پایه های تلویزیون و کلیدهای چراغ دارند، یادداشت کنید. اندازه گیری دیوارها یا سطوح را انجام دهید. شما می توانید تمام این اطلاعات را برای برآورد قیمت آینه آنلاین ارسال کنید. ما همچنین می‌توانیم به خانه یا محل کار شما بیایم و اندازه‌گیری‌ها را برای شما انجام دهیم و حتی دقیقاً آنچه را که می‌خواهید با هر اتاق به دست آورید، بگذرانیم. به خاطر داشته باشید که برای آینه های باشگاه، چون می خواهیم کاملاً در اتاقی که شما مشخص کرده اید جا بیفتند، همیشه قبل از شروع ساخت، مشاوره خانه یا کسب و کار را به صورت حضوری انجام می دهیم. در نهایت، فراموش نکنید که می‌توانید از نمایشگاه‌ ما دیدن کنید.

لبه های آینه بدون قاب یا اریب؟

برای برخی از اتاق ها، آینه های بدون قاب بهترین ظاهر را دارند. چگونه می توانید آینه های جدید خود را بدون براکت آویزان کنید؟ این روش ظاهری براق و بدون درز را تضمین می کند. تکنسین های نصب ما می توانند آینه بدون قاب شما را مستقیماً با ماستیک روی دیوارها نصب کنند. آینه های اریب دار می توانند ظاهر سنتی تری را به اتاق های خانوادگی ببخشند. 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید