پیدا کردن آینه با اندازه مناسب برای حمام

پیدا کردن آینه با اندازه مناسب برای حمام

توسط نوامبر 17, 2023

به عنوان یک صاحب خانه، ممکن است فکر نکنید که آینه ای که انتخاب می کنید تفاوت زیادی در فضای شما ایجاد می کند، با این حال ما اینجا هستیم تا به شما بگوییم که انتخاب آینه شما می تواند سبک و فضای حمام شما را تغییر دهد. این روزها، مزایای زیادی وجود دارد که می توان از انتخاب از بین آینه های موجود در بازار داشت، که فراتر از بررسی ظاهر شما یا استفاده از آرایش است. بسته به آنچه از آن استفاده می کنید و فضایی که در آن قرار می گیرد، باید اندازه آن را در نظر بگیرید.

در زیر برخی از عواملی که در تعیین اندازه آینه باید در نظر بگیرید آورده شده است:

فضای حمام خود را اندازه گیری کنید

اندازه گیری دقیق حمام برای اطمینان از جا افتادن همه چیز ضروری است. اگر اشتباه متوجه شوید، بعداً می‌تواند باعث ناراحتی‌ها و تأخیرهای قابل‌توجهی شود، که هیچ‌کس نمی‌خواهد، بنابراین به خاطر داشته باشید که قبل از خرید دو بار اندازه‌گیری کنید – این برای همه چیز در حمام شما صدق می‌کند، نه فقط آینه شما.

اشکال و سبک های مختلف آینه

شکل و سبک آینه حمام شما می تواند تاثیر قابل توجهی بر ظاهر و احساس کلی حمام شما داشته باشد. بنابراین، انتخاب بهترین چیزی که با نیازها و ترجیحات شما مطابقت دارد، حیاتی است. چه یک آینه مستطیلی سنتی را انتخاب کنید یا یک آینه با فناوری نوآورانه، مانند آینه حمام با چراغ یا بلندگوهای بلوتوث داخلی، انتخاب مناسب می تواند حمام شما را کامل کند و بقیه قسمت را تکمیل کند.

مطالب مرتبط:  آب سخت چیست و چه تاثیری بر آینه شما دارد؟

اکثر صاحبان خانه اغلب به سراغ گزینه ایمن در زیبایی شناسی کلی و موقعیت روشویی، آینه ها و نور می روند. با این حال، اگر از نوع خلاق هستید یا دوست دارید متمایز شوید، می‌توانید با انتخاب یک رنگ سرگرم‌کننده یا فرم پیچیده، به نوسازی خود دمدمی مزاجی اضافه کنید. مانند اندازه آینه، شکل مبلمان شما باید با ابعاد موجود در بالای روشویی شما مطابقت داشته باشد.

آینه با اندازه مناسب برای حمام

چقدر باید بلند یا پهن باشد؟

ارتفاع و عرض آینه نیز یک جنبه بسیار مهم است. وقتی به آینه نگاه می کنید، باید آنقدر بلند باشد که سرتان بریده نشود. همچنین توجه داشته باشید که به فضایی برای وسایل دیگر در زیر آینه مانند شیرها و شیرآلات نیاز خواهید داشت.

به طور مشابه، موارد زیادی در مورد عرض آینه وجود دارد. بهتر است یک ردیف آینه بزرگ با روشویی یا رومیزی خود داشته باشید، که عریض تر از آن باشد که می تواند عجیب به نظر برسد. هنگام استفاده از اشکال متناوب یا حتی چندین آینه کوچکتر، بهترین کار این است که آینه ها را در مرکز حوضچه خود نصب کنید، و بهترین نتیجه از آینه هایی است که عرض حوضچه را منعکس می کنند.

تعیین سطح

اگر هنگام قرار دادن آینه محل پنجره حمام خود را نیز در نظر بگیرید، مفید خواهد بود. اگر عاشق نور طبیعی هستید، بهتر است از نصب آن درست در کنار پنجره خودداری کنید زیرا ممکن است نور زیادی را منعکس نکند. در عوض، تنظیم آن در سمت مخالف پنجره ایده آل است.

نصب نور بالای آینه ممکن است برای حمام هایی با پنجره های باریک که نور طبیعی زیادی وارد نمی کند ضروری باشد. اگر در حمام خود پنجره ندارید، انتخاب نور مناسب بسیار مهم است. نور بیش از حد ممکن است تابش بیش از حد ایجاد کند، در حالی که کم ممکن است دیدن درست صورت شما را دشوار کند. حتی هنگام نصب آینه های LED، نورپردازی مناسب حمام مهم است.

مطالب مرتبط:  جذابیت آینه های بیضی با قاب طلایی

هیچ راه حل یکسانی برای قرار دادن آینه وجود ندارد. معمولاً با توجه به اندازه و سبک اتاق شما و ترجیحات شما تعیین می شود. آینه ای با قاب و موقعیت مناسب می تواند یک نمایشگر باشد که به یک فضا سبک و پیچیدگی می بخشد.

یک یا دو آینه؟

برخی از حمام ها دارای روشویی دوتایی با دو سینک هستند. این می تواند کاربران را به فکر خرید یک یا دو آینه تشویق کند. یک آینه بزرگ ممکن است حمام شما را بزرگتر از آنچه هست نشان دهد. اگر حمام اصلی شما از قبل فضای زیادی دارد، یک آینه ممکن است آن را بزرگتر به نظر برساند.

از طرف دیگر، نصب دو آینه کوچکتر برای روشویی حمام می تواند جلوه ای سبک تر و کمتر به اتاق بدهد. دو روشویی کوچکتر در حمام شما می تواند جزئیات کوچکی مانند وسایل روشنایی و لوازم حمام را برجسته کند.

کابینت آینه ای

صاحب خانه هایی که به دنبال افزودن قابلیت های بیشتر به حمام خود هستند، ممکن است به فکر خرید یک کابینت آینه ای باشند . این یک قطعه حمام با ارزش است زیرا به شما امکان می دهد با قرار دادن لوازم آرایش و سایر لوازم ضروری خود در داخل کابینت و در دسترس قرار دادن فضای ذخیره سازی خود را افزایش دهید.

کابینت های آینه ای می توانند هر سبکی را تکمیل کنند. آنها همچنین می توانند ارزش خانه شما را افزایش دهند. هر خریدار احتمالی از فضای ذخیره سازی اضافی و طراحی تازه و شخصی حمام قدردانی می کند. اگر می خواهید خانه خود را در آینده بفروشید این می تواند مفید باشد.

مطالب مرتبط:  آینه با نورپردازی

با این حال، قبل از خرید، اطمینان حاصل کنید که فضای کافی برای آویزان کردن کابینت اصلاح دارید زیرا اگر به درستی نصب نشود ممکن است با درهای مجاور تداخل داشته باشد.

برای خرید آینه حمام Moradkhaniglass  با مشاوران تماس گرفته تا از  قیمت آینه در اصفهان ، قیمت آینه دکوراتیو در اصفهان و قیمت آینه قدی در اصفهان مطلع شوید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید