وقتی کار به ترکیب میزهای کنسول و سطوح بازتابنده گرد می رسد، کلیشه «نیروهای مخالف جذب می شوند» نمی تواند درست باشد. این ترکیب یک مقدمه است، به‌ویژه از طریق یکی که می‌تواند از روشنایی کمی بیشتر استفاده کند، زیرا شکل‌های گرد آن‌ها لبه‌های شدید جدول را کاهش می‌دهند. ما انواع آینه دکوراتیو در اصفهان ، آینه قدی در اصفهان و کلیه آینه ها برای خرید آینه در اصفهان را برای شما داریم.

چه کسی آن دو مورد را در خانه های خود نمی خواهد؟ آینه های تزئینی   می توانند نور را منعکس کنند و این تصور را ایجاد کنند که یک فضا جادار است.

کنسول‌ها برای اینکه تحت الشعاع میزهای قهوه‌خوری قرار نگیرند، نقش‌های عملی را در فضا ایفا می‌کنند و بی‌تردید به ظاهر کلی یک منطقه منظم کمک می‌کنند. آنها برای پر کردن یک نقطه مرده در یک راهرو تنگ یا پشت یک کاناپه یا در طرف دیگر شومینه عالی هستند.

یک آینه مغازه برای میز کنسول می تواند تجهیزات دکوری ایده آل برای نمایشی باشد که برخی از وسایل مورد علاقه را در یک فضا به نمایش می گذارد. فضای تجاری شما باید با چیزهایی تجهیز شود که دوست دارید، چیزهایی که شما را خوشحال می کند و خاطرات خوش را به یاد می آورد.

مطالب مرتبط:  آینه های طراح: ارزش نگاه کردن را افزایش می دهد

بردن شما به دوران طلایی

شما آن را کشف کردید – توسط نوارها و قاب های عمودی حمل می شود. معمولاً چهار پا دارد، اما گاهی اوقات فقط دو پا وجود دارد. همچنین ممکن است حاوی شیشه و گاهی کابینت باشد. شما در حال مشاهده یک میز کنسول بی عیب و نقص با آینه هستید.

از دوران کلاسیک، میزهای کنسول با آینه آرایش وجود داشته است. گزارش شده است که میزهای کنسول یک ویژگی استاندارد در قلعه ها و اقامتگاه های اشراف بوده است.

این سبک از فرانسه و ایتالیا سرچشمه گرفته است. این میزها به ویژه در خانه های علاقه مندان به کلاس های قدیمی، اغلب یافت می شوند.

آن چیست که اگر آن را پرتاب کنی، خرد می شود، اما اگر بخندی، متقابل می شود؟

– یک آینه!

این برای هر یک از شما خانم های دوست داشتنی است که از آماده شدن، استفاده از لوازم آرایشی و مرتب کردن بی پایان موهای خود لذت می برید. داشتن یک میز کنسول با طراحی آینه کاری شده یک فانتزی است.

چنین کنسول‌های کرمی دارای آینه‌های بیضی شکل دوست‌داشتنی هستند که گاهی اوقات حتی در شکل‌ها و اندازه‌های مختلف، محفظه‌هایی برای لوازم آرایشی و یک صندلی شیک برای نشستن در حین آرایش وجود دارد. این برای یک راهرو، اتاق خواب، یا حتی گاهی اوقات یک اتاق ابزار ایده آل است! آن را همانطور که دوست دارید قرار دهید.

این ویژگی‌های میزهای کنسول، آن‌ها را برای استفاده در مغازه‌ها، سالن‌ها و دیگر فضاهای تجاری به غیر از دکور مجلل خانه، مناسب می‌سازد.

آینه برای میز کنسول

آینه برای میز کنسول

محافظه کار نباشیم

بسته به نیاز، ابعاد، متریال مورد استفاده و پرداخت، طیف وسیعی از میزهای کنسول وجود دارد. یک حرکت کوچک شخصی کمک زیادی به نشان دادن منحصر به فرد بودن و زیبایی شناسی سبک شما می کند.

  • اگر از مفهوم متفاوت بودن لذت می برید، اما شاید نه به اندازه تقدیم الگوی گورخر، می توانید از لهجه سنتی مانند کلید یونانی استفاده کنید.
مطالب مرتبط:  آینه طلایی

بر خلاف طراحی پر جنب و جوش گورخر، موهای روی پوست سیاه و کمی ساده تر به نظر می رسند.

نتیجه

میز کنسول بسیار بیشتر از مکانی برای قرار دادن کلیدهاست. همچنین ممکن است به عنوان یک افزودنی شیک به فضای نشیمن شما یا عنصری برای درب ورودی شما عمل کند. ممکن است آخرین قطعه ای باشد که به دنبالش بوده اید.

 شیشه و آینه مرادخانی آینه و میزهای آینه ای خود را به شما تحویل می دهد. بهترین میز کنسول به دلیل ترکیبی از سطل های ذخیره باز و بسته، انتخاب ایده آلی برای هر محل سکونت یا اداره است.

  • پایه های قاب شده و طراحی ساده نیز باعث صرفه جویی در فضای شما می شود.
  • در صورت مخفی نگه داشتن آنها، می توانید موارد اضافی را در قفسه های داخلی که پر شده اند ذخیره کنید.
  • هر پالت رنگی برای دکور با ظاهری صیقلی عالی به نظر می رسد.

Moradkhaniglass این اقلام دست ساز را در اصفهان طراحی کرد.

میزهای کنسول با مجموعه آینه ای از Moradkhaniglass (به سبک زنده) در طیف وسیعی از ابعاد برای مطابقت با فضاهای کوچک یا متوسط ​​تولید می شوند و با انواع ترجیحات، از آینه ها و لوازم جانبی گرفته تا روکش های زیبا و پیچیده مطابقت دارد.