راه هایی برای به حداکثر رساندن فضای حمام

راه هایی برای به حداکثر رساندن فضای حمام

توسط آوریل 8, 2024

صاحب خانه بودن مستلزم مراقبت از هر قسمت از خانه، از جمله حمام است. از آنجایی که افراد ممکن است فعالیت های روزانه خود مراقبتی خود مانند دوش گرفتن یا مسواک زدن دندان های خود را بدون مزاحمت انجام دهند، یکی از خصوصی ترین فضاها در هر خانه به حساب می آید. برای خرید آینه در اصفهان ، خرید آینه دکوراتیو در اصفهان و خرید آینه قدی در اصفهان کافیست به فروشگاه مرادخانی مراجعه نمایید.

علاوه بر این، افراد باید به حمام های راحت و کاربر پسند دسترسی داشته باشند. بهداشت شخصی خوب ضروری است، اما با نبود فضای دلپذیر، ممکن است انجام چنین روال‌های مراقبت شخصی چالش برانگیز باشد. همچنین می‌خواهید روی نیازهای بلندمدت یک اتاق، مانند عملکرد و اثربخشی آن تمرکز کنید.

چیدمان حمام نیز ارزش و کیفیت زندگی خانه را افزایش می دهد. طراحی عالی در هر ملکی قابل توجه است، اما برای حمام ها بسیار مهم است زیرا این منطقه پر رفت و آمد در هر خانه است. این امر اهمیت عمدی بودن را هنگام تغییر طراحی، ساختار، دکور و پوشش آنها برای کمک به ایجاد حالت کلی که می خواهید در یک ملک به دست آورید، برجسته می کند. چیدمان همچنین به عنوان راهی برای بیان خود عمل می کند.

با تغییرات بسیار زیاد در ارتقاء حمام، تشخیص اینکه از کجا شروع کنید می تواند چالش برانگیز باشد. در زیر چند رویکرد وجود دارد که از طریق آنها صاحبان خانه می توانند فضای حمام خود را به حداکثر برسانند:

برخی از مبلمان را اضافه یا به روز کنید

مبلمان می تواند حس آرامش بخشی را به حمام شما اضافه کند. وسایل کوچکتر به فضا فضای ذخیره سازی بیشتری می دهد و در نتیجه آن را تمیزتر و سازماندهی می کند. به طور مشابه، به روز رسانی اجزای موجود، مانند دستگاه آب، نیز یک گزینه عالی است.

می توانید این کار را با قرار دادن کاغذ دیواری انجام دهید تا ظاهری جدید به آن ببخشید. برعکس، می‌توانید از فرش یا گیاهان نیز برای ایجاد حسی ارگانیک و آرام استفاده کنید. اگر نور طبیعی را دوست دارید، نصب پرده‌ها به عنوان افزودنی به پنجره‌های حمام می‌تواند مفید باشد تا پرتوهای تیز خورشید را مسدود کند و درخشندگی رضایت‌بخش‌تری را ایجاد کند.

مطالب مرتبط:  چگونه از زنگ زدن آینه حمام جلوگیری کنیم؟

یک کابینت آینه حمام نصب کنید

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که بتوانید اقلامی را به جای اینکه فقط روی زمین یا سینک قرار بگیرند، در کجا نگهداری کنید؟ یکی از ساده ترین راه ها، راه اندازی یک کابینت آینه حمام مدرن است . چنین مبلمانی به شما کمک می کند تا در زمان جستجوی مداوم محصولات خاص صرفه جویی کنید زیرا همه آنها در یک منطقه خاص هستند. علاوه بر این، از آنجایی که همه وسایل ضروری حمام خود را در یک مکان دارید، دیگر وسایل پراکنده زیادی در سراسر اتاق ندارید. بنابراین، ایجاد یک فضای تمیزتر.

رنگ یا طرح رنگ را انتخاب کنید

برای مصرف کنندگانی که از بودجه آگاه هستند، افزودن رنگ یک تکنیک ارتقاء حمام است. قبل از انتخاب رنگ، دیوارها، کف و وسایل سازه را در نظر بگیرید. به همین ترتیب، در حالی که رنگ‌هایی که انتخاب می‌کنید به فضایی که می‌خواهید منتقل کنید بستگی دارد، انتخاب رنگ‌هایی که مناسب حمام شما هستند ضروری است.

به عنوان مثال، شما ممکن است سایه های کم رنگ یا ملایم را انتخاب کنید تا حس جادار بودن را برای حمام های کوچکتر ایجاد کنید. گزینه‌های شما بی‌پایان هستند – شما این آزادی را دارید که هر قسمت از حمام یا قسمت‌های خاصی را که می‌خواهید زیباتر کنید، رنگ کنید. یک طرح رنگی به خوبی انتخاب شده می تواند فضاها را در یک خانه یکپارچه کند و آنها را هماهنگ تر و لذت بخش تر کند.

به حداکثر رساندن فضای حمام

به حداکثر رساندن فضای حمام

شلوغی را حذف کنید

با دور انداختن آشغال‌ها و قرار دادن آن‌ها در مکان‌های مناسب، می‌توانید فوراً فضای بیشتری به دست آورید. این یعنی قرار دادن محصولات تاریخ مصرف گذشته در سطل زباله. از سوی دیگر، می توانید تصمیم بگیرید که اقلامی را که فکر می کنید ارزش نگهداری دارند، مانند بطری های شامپو خالی یا نرم کننده، بازیافت کنید و از آنها برای چیز دیگری استفاده کنید.

صاحبان خانه می توانند بطری های خالی را برداشته و آنها را در بانک های سکه یا یک کاسه نگهداری حمام برای قرار دادن مسواک و سایر مواد بسازند. خلاص شدن از شر زباله یک راه ساده برای بازسازی حمام بدون هزینه است.

به جای پرده از شیشه استفاده کنید

همه برای حریم خصوصی خود ارزش قائل هستند. و در حالی که حمام ها اساساً فضاهای خصوصی هستند، افزودن درهای شیشه ای خلوت بیشتری می بخشد. در حالی که پرده های دوش به طور کلی فضای زیادی را اشغال نمی کنند، جایگزینی آنها با درب شیشه ای شفاف باعث افزایش فضای موجود در دوش می شود.

مطالب مرتبط:  آینه های دیواری مدرن - چه عواملی نیاز به ملاحظات دقیق دارند؟

درهای شیشه‌ای همچنین به ایجاد این تصور کمک می‌کنند که قسمت دوش بخشی از کل اتاق است و نه جدا، که صاحبان خانه ممکن است آن را با پرده‌ها پیدا کنند. علاوه بر این، محفظه شیشه ای یک شکاف ظریف ایجاد می کند که ممکن است در نگاه اول به سختی قابل مشاهده باشد و اگر لکه در طول زمان جمع شود نگهداری و تمیز کردن آن آسان تر است.

نورپردازی را تغییر دهید

نورپردازی در حمام نقش بسزایی دارد. اتمسفر بسته به طبیعی یا مصنوعی بودن نور می تواند تغییر کند. برخی از افراد ممکن است احساس کنند وقتی با نور خاصی احاطه شده اند، احساس خاصی دارند. اساساً، یک طراحی نور خوب می تواند خلق و خوی کلی فرد را بهبود بخشد و تسکین دهد. می توانید چندین طرح نورپردازی را در اتاق بگنجانید.

به عنوان مثال، افزودن یک پنجره کوچک در نزدیکی دوش می تواند محیطی مطبوع ایجاد کند. اگر رنگ ملایمی را دوست دارید، چراغ‌های انگشتی وسیله‌ای عالی برای افزودن نور ملایم به کابینت شما هستند. برای یک رویکرد نوآورانه تر، ممکن است قرار دادن آینه های LED را برای دستیابی به یک تجربه پیشرفته و پیچیده در نظر بگیرید. خوشبختانه، آینه مرادخانی دارای آینه های مختلف حمام با چراغ های LED است که می توانید از بین آنها انتخاب کنید که متناسب با هر طراحی اتاق است.

حمام ها دیگر تنها مناطق کاربردی نیستند. پس از یک روز شلوغ، اتاق شما باید مکانی برای استراحت و استراحت باشد. به روز رسانی حمام زمانی مفید است که می خواهید فضایی بسازید که واقعاً می خواهید در آن زمان بگذرانید. اگرچه برخی از این پیشنهادات وقت گیر هستند، اما در درازمدت ارزشمند می شوند و تأثیری ماندگار به شما می دهند.

8 ایده حمام کوچک که به شما کمک می کند فضا را به حداکثر برسانید

فضای حمام شما بر عملکرد روزمره آن تأثیر می گذارد. به خصوص زمانی که متراژ مربع محدود است، مناطق کوچک مشکلاتی را در مورد ذخیره سازی، سازماندهی و ظاهر کلی ایجاد می کنند. این هشت نکته را بررسی کنید تا به انتخاب‌ها و سرمایه‌گذاری‌هایی کمک کند که به حمام جمع و جور شما احساس بزرگی می‌دهد بدون اینکه به سبک دلخواه شما آسیبی وارد شود.

افزایش فضای حمام

افزایش فضای حمام

با چیدمان اتاق خود کار کنید

هنگامی که می خواهید از حمام کوچک خود حداکثر استفاده را ببرید، به دنبال فرصت هایی باشید تا هر اینچ از فضای خود را برای شما مناسب کنید. به دنبال مناطقی باشید که وسایل را می توان روی دیوارها قرار داد. به جای کابینت ها و کشوهای حجیم، قفسه ها و روشویی های باریک و با قابلیت نصب آسان را انتخاب کنید. این نوع اقلام معمولاً به بیش از یک سری پیچ و یک پیچ گوشتی نیاز ندارند

مطالب مرتبط:  بهترین آینه بیضی شکل برای دکوراسیون حمام

آینه ها را برای ابعاد اضافه کنید

آینه ها اتاق ها را با بازتاب نور و تقویت رنگ ها باز می کنند. در حالی که هیچ متر مربع اضافی اضافه نمی شود، آینه ها این تصور را ایجاد می کنند که فضای بیشتری دارند. برای تقویت این اثر، چند آینه را روی دیوارهای حمام خود آویزان کنید. برای الهام بیشتر، این نه ایده آینه ای را بررسی کنید که عملکرد و زیبایی را به خانه شما می بخشد.‌

رنگ های روشن را انتخاب کنید

حمام مکان مناسبی برای آزمایش رنگ هایی است که ممکن است فکر می کردید برای خانه شما نامناسب هستند. رنگ های پر جنب و جوش مانند زرد نارنگی یا آفتابگردان را به اتاق وارد کنید یا با طرح های رنگی که مکمل یکدیگر هستند بازی کنید – برای مثال آبی و سفید پودری. افزودن یک دیوار برجسته نیز عمق و تنوع چشمگیری را به فضای شما می بخشد. به یاد داشته باشید، آینه های شما هر رنگی را که انتخاب می کنید منعکس می کنند، بنابراین به دنبال سایه هایی باشید که فضای شما را روشن می کند.

روشویی کوچک را انتخاب کنید

وقتی صحبت از انتخاب روشویی مناسب برای حمامی با فضای محدود به میان می آید، ضرب المثل «چیزهای خوب در بسته بندی های کوچک می آیند» درست است. کلید انتخاب روشویی عالی بر دو اصل اساسی است: طراحی و قابلیت ذخیره سازی. اگر فضا اجازه می دهد، روشویی گوشه ای را انتخاب کنید که دارای محفظه هایی در زیر سینک است.

سینک کوچک را انتخاب کنید

داشتن یک حمام کوچک به این معنی نیست که شما باید از سبک شخصی و عملکرد خود چشم پوشی کنید. سینک های کوچک می توانند روی دیوار نصب شوند یا در گوشه ای از اتاق قرار بگیرند. بسته به ساخت و طراحی، افزودن یک سینک کوچک به حمام شما می تواند یک تغییر آسان و ارزان باشد.‌

یک اتاق مرطوب را در نظر بگیرید

اتاق های مرطوب یک گزینه عالی برای خانه هایی با فضای محدود هستند. آنها نه تنها مدرن هستند و به راحتی تمیز می شوند، بلکه با قرار دادن وان حمام شما در همان منطقه ای که دوش دارید، متراژ مربع را نیز تثبیت می کنند. چیدمان منحصر به فرد آنها به صاحبان خانه با حمام های کوچک اجازه می دهد تا در یک وان مستقل بدون احساس تنگی غرق شوند.

وان  را نصب کنید

اگر اتاق خیس در طراحی شما امکان پذیر نیست، اما همچنان می خواهید تجملات یک وان مستقل را داشته باشید، به یک وان خیس نگاه کنید. وان ها ساخته شده اند تا بتوانید به جای افقی عمودی بنشینید و همچنان از یک حمام طولانی و آرامش بخش لذت ببرید. شکل آنها، به نوبه خود، متر مربع کمتری را نسبت به یک وان مستقل سنتی اشغال می کند و به آنها اجازه می دهد در گوشه ها یا مناطق تنگ تر از فضای شما نصب شوند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید