آینه های بزرگ بهترین راه برای ایجاد فضای کوچک و بزرگتر جلوه دادن اتاق های تاریک هستند. با این حال، مهم است که بدانید چگونه یک آینه بزرگ را هنگام وصل کردن آن به دیوار خود به طور ایمن و ایمن آویزان کنید. در شیشه و آینه مرادخانی ، ما دوست داریم تمام نکات، ترفندها و اطلاعات لازم را در مورد آینه های همه چیز در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین، اگر به دنبال آویزان کردن یک آینه دیواری بزرگ با نام تجاری جدید هستید ، اما نمی دانید از کجا شروع کنید، ما می توانیم کمک کنیم!

نوع دیوار خود را تعیین کنید

متریال دیوار شما یک عامل کلیدی است که به شما کمک می کند تا در مورد نوع ابزار و ضمیمه هایی که باید هنگام آویزان کردن آینه خود به دیوار استفاده کنید، تصمیم بگیرید. دیوارهای داخلی را می توان از مواد مختلفی ساخت، معمولاً گل میخ چوبی پر استفاده ترین سیستم دیوار قاب شده با روکش دیوار خشک است. سایر سازه ها و تکمیل دیوارها شامل آجر، بتن یا کاشی است. هنگامی که یک آینه دیواری بزرگ را آویزان می کنید، در حالت ایده آل باید آن را در جایی قرار دهید که یک گل میخ چوبی وجود دارد، بنابراین سخت افزار توسط یک عنصر قوی ایمن می شود. با این حال، بسته به لنگرهایی که برای قرار دادن آینه استفاده می کنید، ممکن است این کار ضروری نباشد.

مطالب مرتبط:  انتخاب بهترین آینه برای خانه

قرار دادن آینه

برای آویزان کردن یک آینه دیواری بزرگ می توانید از قلاب، گیره، سیم یا براکت استفاده کنید. لنگر مناسب باید به اندازه کافی محکم باشد تا آینه شما را روی دیوار نگه دارد، بنابراین مطمئن شوید که محدودیت وزن سخت افزار روی بسته بندی را هنگام خرید ضمیمه های صحیح بررسی کرده اید. هنگامی که با یک گل میخ چوبی در خط قرار گرفتید یا نقطه مورد نظر را برای آینه خود مشخص کردید، لنگر دیواری خود را نصب کرده و سخت افزار را وصل کنید. برای دیوارهای خشک باید از یک مته استاندارد استفاده کنید. مصالح سخت تر مانند آجر، بتن یا کاشی ممکن است نیاز به مته تخصصی داشته باشند یا ممکن است مجبور باشید از یک متخصص کمک بگیرید.

آینه جدید شما می تواند برای لذت بردن همه قرار گیرد!

آینه بزرگ

آینه بزرگ

نکات مهم برای آویزان کردن آینه های سنگین یا بزرگ:

• اگر آینه خود را روی دیوار خشک قرار می دهید، لنگرهای دیوار خشک می توانند ابزار خوبی برای افزایش استحکام و پایداری باشند، زیرا پیچ را محکم می کنند.

• اتاق را شلوغ کنید تا امنیت خود را تضمین کنید.

• از یک سطح برای کشیدن یک خط در سراسر دیوار استفاده کنید. به این ترتیب آینه شما موازی زمین خواهد بود و نیازی به نگرانی در مورد راست بودن یا نبودن آن نخواهید بود.

• اگر آینه سنگین است، یک یاری بخواهید!

چگونه یک آینه بزرگ را که قلاب ندارد آویزان کنیم؟

اگر آینه شما قلاب ندارد، بهترین جایگزین بعدی استفاده از نوار چسب برای چسباندن آینه به دیوار است. با پاک کردن دیوار با یک پارچه مرطوب شروع کنید تا هر گونه گرد و غبار یا زباله پاک شود. آینه را اندازه بگیرید و نوار را به اندازه برش دهید و به پشت آینه بچسبانید، سپس قسمت پشتی را بردارید و محکم به دیوار فشار دهید. آن را برای یک یا دو دقیقه در آنجا نگه دارید تا مطمئن شوید که به درستی گیر کرده است.

مطالب مرتبط:  چرا خانه شما باید آینه با کیفیت بالا داشته باشد؟

چگونه یک آینه سنگین را روی دیوار خشک آویزان کنیم

به طور کلی، هر دهانه از دیوار خشک 1/2 اینچ ضخامت می تواند حدود 40 کیلو داشته باشد، بنابراین مطمئن شوید که وزن آینه شما و آستانه وزن دیوار گچی خاص خود را بدانید. هنگامی که یک آینه بزرگ یا سنگین را روی آن آویزان می کنید. یک دیوار گچی استفاده از گل میخ ها یا لنگرهای سنگین و با کیفیت ضروری است.

لنگرها آستانه وزنی نیز خواهند داشت، بنابراین مطمئن شوید که لنگرهای مناسب برای وزن آینه خود تهیه کنید. آینه از دو نقطه روی دیوار آویزان می شود که هر دو به یک اندازه فاصله دارند. ابتدا نقاط آویزان روی دیوار را اندازه بگیرید و سوراخ کنید و به لنگرهای سنگین خود ضربه بزنید. هنگامی که لنگرها در جای خود ثابت شدند، باید بتوانید آینه خود را بدون مشکل آویزان کنید.

آینه مرادخانی طیف کاملی از  لوازم آینه ارزان و در عین حال قابل اعتماد از جمله آینه فرم  ، آینه فانتزی ، آینه آبی و آینه ساتینا را در اختیار شما قرار می دهد .

چگونه یک آینه سنگین را بدون گل میخ آویزان کنیم

اگر هیچ ناودانی برای ضربه زدن به دیوار خشک خود ندارید و قلاب ها را در آن پیچ می کنید، به نوعی لنگر سنگین در جای خود نیاز دارید. لنگرها را می توان به عنوان جایگزینی برای گل میخ در سوراخ های پیچ در دیوار قرار داد. یکی از مزیت های آن این است که این لنگرها به طور کلی می توانند وزن بیشتری را نگه دارند که به ویژه در صورت داشتن آینه سنگین مفید است.

مطالب مرتبط:  راهنمای خرید آینه سرویس بهداشتی

چگونه یک آینه سنگین را به دیوار آجری آویزان کنیم؟

آویزان کردن یک آینه سنگین بر روی دیوار آجری تا حدودی دشوارتر از استفاده از دیوار گچبری یا دیوار گچی است. شما به تجهیزات تخصصی بیشتری مانند مته چکشی نیاز دارید که بتواند سنگ را سوراخ کند. درست مانند هر جای آینه دیگری، محل قلاب ها را اندازه بگیرید و با مداد علامت بزنید. سوراخ های خود را دریل کنید و به گل میخ ضربه بزنید سپس پیچ های آویزان خود را پیچ کنید. دیوارهای آجری وزن بسیار بیشتری نسبت به انواع دیگر دیوارها دارند، بنابراین نگرانی زیادی در مورد سنگین بودن آینه وجود ندارد.

آینه سنگین

آینه سنگین

همین امروز با شیشه و آینه مرادخانی تماس بگیرید

برای پیدا کردن آینه ایده آل برای دکوراسیون داخلی خود، مجموعه  آینه های دکوراتیو  و آینه های قدی مارا کشف کنید . اگر می‌خواهید با یکی از متخصصان اینجا در شیشه و آینه مرادخانی درباره مجموعه عظیمی از آینه‌های بزرگ در دسترس ما صحبت کنید، امروز با ما تماس بگیرید.