5 راه برای استفاده از پارتیشن های شیشه ای در خانه

5 راه برای استفاده از پارتیشن های شیشه ای در خانه

توسط تیر 16, 1403

پارتیشن های شیشه ای

اینها فقط ۵ روش برای استفاده از پارتیشن های شیشه ای در خانه شما هستند، اما باید به راحتی و تطبیق پذیری ارائه شده توسط این محصول به شما ایده دهند. چه اندازه خانه فعلی خود را به درستی تنظیم کنید، چه با تغییر نیازهایتان فضایی را تغییر دهید یا به سادگی سبک فضای زندگی خود را تغییر دهید، پارتیشن های شیشه ای می توانند به شما کمک کنند. آینه مرادخانی گزینه های زیادی را برای پاسخگویی به ترجیحات و نیازهای عملی شما ارائه می دهد. شما میتوانید انواع آینه های قدی و دکوراتیو را در اصفهان از ما بخواهید.

#1 یک فضای مفهومی باز را دوباره تصور کنید

فضایی جدا شده با پارتییشن

فضایی جدا شده با پارتییشن

شرایط در حال تغییر زندگی گاهی اوقات نیاز به تغییر در فضای زندگی شما دارد. به عنوان مثال، اگر کار در خانه، ورزش در خانه، مطالعه در خانه یا انجام کاردستی در خانه را شروع کرده اید، ممکن است فضای اختصاصی برای این فعالیت بخواهید. پارتیشن های شیشه ای به شما این امکان را می دهند که یک فضای مفهومی باز را مجدداً تراز کنید و آن را با نیازهای فعلی خود مطابقت دهید. مثالها عبارتند از:

 • پارتیشن های شیشه ای مات برای ایجاد یک  فضای اداری خانه خصوصی  در یک اتاق عالی.
 • دیوارهای شیشه ای برای محل تمرین خانه در اتاق استراحت زیرزمین شما.
 • یک صفحه شیشه ای طرح دار برای مشخص کردن قسمت اصلی کاردستی کف شما.
مطالب مرتبط:  5 آینه دیواری برتر برای فضای داخلی شما

به خاطر داشته باشید که یک پارتیشن شیشه ای کاربردی نباید از تم دکوراسیون انتخابی شما کم کند. برای مثال، ABC Glass & Mirror صفحه‌نمایش‌های سبک کریتال را با مشبک مشکی و همچنین پارتیشن‌های بدون قاب و جداکننده‌های براق با حاشیه‌های آلومینیومی ارائه می‌کند تا طیفی از سلیقه‌ها و ترجیحات را برآورده کند.

شماره 2 یک منطقه کثیف از خانه خود را پنهان کنید

خانه‌ای که در خانه زندگی می‌کند نمی‌تواند شبیه یک خانه نمونه باشد و هر منطقه همیشه در نظم کامل باشد. در واقع، اگر فضایی دارید که در آن بی نظمی مجاز است، زیبا نگه داشتن بقیه خانه آسان تر است. یک صفحه نمایش یا تقسیم‌کننده اتاق می‌تواند از شیشه‌ی خصوصی ساخته شود و بنابراین دید قسمت سینک آشپزخانه، اتاق اسباب‌بازی یا فضای دیگری را که اغلب «آماده مهمان» نیست، مسدود کند. گزینه های شیشه خصوصی عبارتند از:

 • شیشه اسیدی که ظاهری مات دارد
 • مجموعه ای از گزینه های شیشه طرح دار
 • شیشه رنگی
 • شیشه پشت رنگ شده که کاملا مات است

میزان شیشه استفاده شده نیز می تواند متناسب با شرایط شما باشد. گاهی اوقات یک صفحه نمایش کافی است، اما متخصصان شیشه همچنین می توانند سیستم های دیوار پارتیشن کاملی را که شامل درب های شیشه ای است نصب کنند.

شماره 3 یک اتاق خواب مشترک بین خواهر و برادر را تقسیم کنید

دیوارهای پارتیشن شیشه ای نیز باعث می شود که اتاق های خود را به بچه ها بدهید. به عنوان مثال، یک دیوار جداکننده از شیشه های مات، طرح دار یا پشت رنگ می تواند یک اتاق خواب را به دو فضای مجزا تقسیم کند. افزودن یک دیوار ورق سنتی در شرایطی مانند این ممکن است عملی نباشد. به عنوان مثال، در صورت فروش، دو فضای کوچکتر ممکن است برای خریداران احتمالی جذاب نباشد. همچنین افزودن دیوارهای استاندارد زمان بر و نامرتب است. جداکننده های شیشه ای را می توان به سرعت و تمیز نصب کرد و جابجایی یا برداشتن آنها نسبت به دیوارهای استاندارد راحت تر است.

مطالب مرتبط:  تولید آینه و آینه کاری

شماره 4 یک صفحه شیشه ای را انتخاب کنید که به عنوان یک قطعه برجسته دو برابر شود

صفحات شیشه ای می توانند بیشتر از ارائه حریم خصوصی یا ایجاد اتاق های جداگانه از فضاهای مفهومی باز انجام دهند. آنها همچنین می توانند قطعات برجسته تزئینی زیبایی باشند. مثالها عبارتند از:

 • صفحه  نمایش به سبک Crittall  امروزه بسیار مد شده است و به ویژه برای خانه های پیچیده به سبک خانه های کشاورزی، فضاهای کلبه ای، اتاق های نوستالژیک و فضاهای نشیمن مدرن ارگانیک مناسب است.
 • یک صفحه نمایش شیشه ای رنگ آمیزی شده از پشت به یک نقطه کانونی فوری تبدیل می شود. سطح براق، درخشان و سفید آن جذابیت مدرن را به اتاق شما می بخشد.
 • صفحه نمایش های قاب مشکی پررنگ اما درجه یک هستند. خطوط تمیز و لبه های واضح آنها می تواند حرفه ای بودن را به یک دفتر کار خانگی یا فضایی مدرن تر به یک اتاق سنتی اضافه کند.

شماره 5 به بچه هایتان محل کمتری برای انجام تکالیف بدهید

تقسیم‌کننده‌های اتاق یا صفحه‌نمایش‌های ساخته شده از شیشه‌های خصوصی نیز برای  مناطق مطالعه عالی هستند . بچه ها اغلب تکالیف خود را پشت میز ناهار خوری یا در اتاق خواب خود انجام می دهند، اما این فضاها می تواند پر از حواس پرتی باشد، از مکالمه بین سایر اعضای خانواده گرفته تا کتاب های مصور و بازی های ویدیویی. علاوه بر جداسازی محل مطالعه با پارتیشن‌های شیشه‌ای، یک میز و صندلی راحت، یک لامپ و برخی موارد تزئینی و شخصی که آن را به فضایی دلپذیر برای کار تبدیل می‌کند، تهیه کنید.

مطالب مرتبط:  ایمن سازی خانه ها: اهمیت تعمیر سریع شیشه پنجره

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سبد خرید