آیا آینه اتاق غذاخوری در فنگ شویی خوب است؟

آیا آینه اتاق غذاخوری در فنگ شویی خوب است؟

توسط مرداد 17, 1402

آیا تا به حال به فنگ شویی آن آینه در اتاق غذاخوری خود فکر کرده اید ؟ آینه ها یکی از ابزارهایی هستند که تمرین کنندگان فنگ شویی برای تصحیح یا تنظیم جریان در یک فضا استفاده می کنند و اهداف بسیار متفاوتی دارند. اتاق‌های غذاخوری، مانند تمام قسمت‌های خانه، نمادی از بخش‌های خاصی از زندگی شما در فنگ شویی هستند و می‌توان آینه‌ای را با معنای یا قصد خاصی از فنگ شویی در اینجا قرار داد. 

اگر نیاز به آینه پذیرایی یا اتاق غذاخوری دارید یا نیاز به خرید آینه در اصفهان ، خرید آینه قدی در اصفهان و خرید آینه دکوراتیو در اصفهان دارید کافیست نمونه کارهای آینه مرادخانی را ببینید و با ما تماس بگیرید.

آینه و فنگ شویی

آینه ها اغلب در فنگ شویی برای برجسته کردن یک منطقه یا تقویت تأثیر بخشی خاصی از خانه استفاده می شوند. بسته به قصد پشت قرار دادن آینه، آنها می توانند مواردی را که منعکس می کنند گسترش دهند، کوچک کنند، نرم کنند یا دو برابر کنند. آینه ها همچنین به عنصر آب متصل هستند ، یکی از پنج عنصری که ما در فنگ شویی با آن کار می کنیم، که با خرد و فرصت های جدید ارتباط دارد. 

هنگامی که یک آینه یا شی دیگری را در خانه خود برای یک هدف خاص فنگ شویی قرار می دهید، مهم است که نیت روشنی برای حمایت از شما داشته باشید. اگر می خواهید یک آینه به اتاق غذاخوری خود اضافه کنید تا فنگ شویی خانه خود را بهبود بخشد، لحظه ای به قصد خود برای این آینه فکر کنید. داشتن یک نیت قوی، تأثیر هر شیء فنگ شویی را که در خانه خود قرار می دهید، تقویت می کند. اگر شیئی را در خانه خود با قصد فنگ شویی قرار می دهید، توصیه می کنیم یک مورد جدید نیز به همراه داشته باشید. اگر می خواهید چیز جدیدی در زندگی خود ایجاد کنید، بهتر است انرژی تازه را به خانه خود بیاورید. 

اتاق غذاخوری و فنگ شویی

اتاق غذاخوری شما جایی است که به عنوان یک خانواده غذا می خورید و دور هم جمع می شوید و همچنین نشان دهنده ارتباط شما با دوستان است. اگر میز ناهارخوری مناسبی دارید، می تواند دوستی های عمیق تر و طولانی تر را تشویق کند. در فنگ شویی، توانایی تغذیه با غذای باکیفیت نیز نشان دهنده فراوانی است. هنگامی که از بدن خود مراقبت می کنید، بهتر می توانید زندگی خود و خانواده خود را نیز تامین کنید. 

آینه ها در اتاق غذاخوری

اگر اتاق ناهارخوری شما در سمت کوچکتر است و کمی تنگ به نظر می رسد، یک آینه می تواند به گسترش این ناحیه از خانه شما کمک کند تا فضایی جادارتر احساس شود. این کار فضای بیشتری برای دعوت دوستان و فراوانی به زندگی شما ایجاد می کند. 

آینه‌ای که میز ناهارخوری شما را منعکس می‌کند، می‌تواند وعده‌های غذایی، غذا و نمادهای فراوانی را که روی میز ناهارخوری دارید دو برابر کند، بنابراین فراوانی را که تجربه می‌کنید دو برابر می‌کند. اگر قصد شما از آینه شما این است، مطمئن شوید که خود میز ناهارخوری را منعکس می کند. 

آینه اتاق غذاخوری در فنگشویی

آینه اتاق غذاخوری در فنگشویی

انواع آینه برای استفاده در اتاق غذاخوری

شما می توانید از هر آینه ای که با فضا و دکوراسیون شما سازگار است استفاده کنید. اگر می خواهید آینه ای با معنای فنگ شویی اضافی انتخاب کنید، می توانید آن را از طریق شکل یا رنگ وارد کنید. 

مطالب مرتبط:  آینه براق بدنسازی ظاهری باریک و متناسب می بخشد

بازی با اشکال مختلف آینه یکی از راه های دعوت انرژی های خاص به خانه شما است. یک آینه مربع یا مستطیل پایدارتر و زمینی تر است، در حالی که یک آینه گرد یا بیضی به نرم شدن انرژی در طول وعده های غذایی خانوادگی کمک می کند.  

همچنین می توانید آینه ای با قاب رنگی انتخاب کنید که نشان دهنده نوع انرژی است که می خواهید افزایش دهید.

  • سیاه به عنصر آب متصل است که نشان دهنده فرصت ها و شغل است.
  • سفید عنصر فلزی است و با شادی مرتبط است.
  • طلا و نقره نیز نمایانگر عنصر فلز هستند و علاوه بر دعوت به شادی، می توانند شما را تشویق کنند تا بهره وری بیشتری داشته باشید و کارهایی را که شروع می کنید تکمیل کنید. طلا نیز رنگ فراوانی است.
  • قهوه ای به عنصر زمین متصل است ، که همه چیز در مورد زمین و پایداری است.  

 

هنگام آویزان کردن آینه در اتاق غذاخوری از چه چیزهایی باید اجتناب کرد

ابتدا مطمئن شوید که آینه خود را در ارتفاع مناسب آویزان کرده اید. از آویزان کردن آینه بیش از حد خودداری کنید، زیرا این کار باعث می شود تا قسمت هایی از انعکاس ها قطع شود و آنها ناقص شوند. همچنین بهتر است از آینه هایی استفاده کنید که قدیمی یا تحریف نشده باشند، زیرا این کار اجازه نمی دهد اشیا به وضوح دیده شوند. 

همچنین استفاده از آینه های شکسته یا چند آینه کوچک با هم ایده آل نیست زیرا این کار یک تصویر شکسته یا قطعه قطعه ایجاد می کند. اگر آینه ای به این سبک دارید که دوستش دارید، نترسید! اشکالی ندارد که وسایلی در خانه خود داشته باشید که به دکوراسیون شما بیافزایند، بدون اینکه تنظیمات فنگ شویی انجام شود. اگر می خواهید یک آینه در اتاق ناهارخوری خود با نیت فنگ شویی قرار دهید، مطمئن شوید که یک قطعه محکم است که تصاویر را به وضوح و به طور کامل منعکس می کند. 

مطالب مرتبط:  فضاهای خود را با آینه های کمد عالی زیبا کنید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید