زیبایی های آینه های سفارشی

زیبایی های آینه های سفارشی

توسط دی 20, 1402

آینه های سفارشی

آینه ها متنوع ترین قطعات طراحی هستند که می توانید برای ساختمان های تجاری یا مسکونی استفاده کنید، بخصوص آینه های سفارشی. آنها نور را منعکس می کنند، توهم فضای بیشتر را ایجاد می کنند و به عنوان یک روش کاربردی برای افراد برای بررسی ظاهر خود عمل می کنند.

آینه های سفارشی یکی از معدود وسایلی هستند که واقعا فضای خانه یا محل کار شما را زیبا می کنند. آنها همچنین دارای عملکرد اضافی در اتاق هایی مانند حمام هستند. آینه های سفارشی اتاق ها را بسیار زیبا می کنند.

 

پنج راه برای استفاده از آینه های سفارشی

 

فضای بزرگ شده

آینه ها هر چیزی را در جهت مخالف منعکس می کنند. به همین دلیل است که طراحان داخلی دوست دارند از آینه استفاده کنند تا فضا را بسیار بزرگتر از آنچه هست نشان دهند. به عنوان مثال، شما می توانید یک برش آینه ای داشته باشید، بنابراین از سقف تا زمین باز می شود. می توانید آینه را طوری نصب کنید که پنجره، راهرو یا درگاه را منعکس کند. حتی می توانید یک تکه مبلمان کوچک را جلوی آینه قرار دهید که این توهم ایجاد می کند که اتاق شما بزرگ است.

 

پانل های کمد لباس

آینه های سفارشی تنها برای دیوارها نیستند. می توانید آنها را متناسب با کمد لباس یا کمد خود داشته باشید. حسی لوکس به اتاق می بخشد و در عین حال اتاق را بزرگ می کند.

مطالب مرتبط:  آینه متناسب با دکوراسیون و سبک زندگی شما

 

شکل های هندسی

طراحی داخلی مدرن در طول سال ها تکامل یافته است. می توانید از آینه های سفارشی برای خلق آثار هنری روی یک دیوار خالی استفاده کنید. به عنوان مثال، می توانید یک سری آینه برش سفارشی به شکل یکنواخت داشته باشید و آنها را به دیوار آویزان کنید تا یک الگو یا شکل منحصر به فرد ایجاد شود.

 

بازتاب راه پله

استفاده رایج از آینه سفارشی این است که آن را به گونه ای قرار دهید که یک راه پله را منعکس کند و به اتاق حس جذاب و مجللی بدهد. می توانید آینه را در پایین راه پله قرار دهید.

 

میز سفارشی

همیشه لازم نیست آینه ها به صورت عمودی قرار گیرند. هنوز هم می توانید با داشتن یک میز سفارشی اتاق خود را زیبا کنید. قرار دادن میز سفارشی در مکانی که بتواند به اندازه کافی منعکس شود، اتاق شما را زیبا می کند.

 

خلاصه

اگر به زیبایی آینه های سفارشی اذعان دارید، باید به فکر تهیه آن باشید. وقتی فضایی دارید که به چیزی اضافی، نور و ظاهری زیبا نیاز دارد، این موارد استفاده از یک آینه سفارشی را در خانه یا فضای کاری خود در نظر بگیرید.

 

از یک متخصص در آینه مرادخانی بپرسید

 

اگر می خواهید از آینه های زیبا مانند آینه قدی و آینه دکوراتیو در اصفهان برای خانه یا محل کار خود استفاده کنید، حتما با آینه مرادخانی تماس بگیرید!

۰۹۱۳۳۲۷۵۱۳۰

ما با شما همکاری خواهیم کرد تا سبکی بسازیم که هم با سبک زندگی و هم با زیبایی شناسی خانه شما مطابقت داشته باشد. ما اینجا هستیم تا دیدگاه شما را به واقعیت تبدیل کنیم!

مطالب مرتبط:  انتخاب شکل آینه مناسب برای فضای زندگی شما

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید