نکاتی برای تمیز کردن و نگهداری از آینه LED حمام

نکاتی برای تمیز کردن و نگهداری از آینه LED حمام

توسط فوریه 29, 2024

برخلاف سایر محصولات، آینه های LED به تمیز کردن خاصی نیاز دارند تا یکپارچگی آینه حفظ شود و در مقایسه با سایر محصولات آینه ای برای مدت طولانی تری جدیدتر به نظر برسد. به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟

در اینجا نکات مهم ما برای تمیز کردن آینه LED شما وجود دارد !

چگونه آینه حمام خود را تمیز کنیم؟ چه مواد تمیز کننده ای نیاز دارم؟

برای شروع، به یک پارچه مناسب نیاز دارید. از آنجایی که همه پارچه ها یکسان ساخته نمی شوند، انتخاب پارچه مناسب برای تمیز کردن آینه LED بسیار مهم است. پارچه‌های میکروفیبر و چوب‌های چوبی بهترین پارچه برای تمیز کردن آینه LED حمام شما هستند. این پارچه ها نرم هستند و برای جلوگیری از ایجاد واترمارک باعث خشک شدن سریع می شوند.

برای حفظ یکپارچگی آینه خود، نباید از شیشه پاک کن قدیمی استفاده کنید زیرا در واقع می تواند به آینه آسیب برساند، لطفا سطح آینه را با مخلوط 30٪ ایزوپروپیل الکل و 70٪ آب تمیز کنید تا آینه LED شما خوب شود. جدید!

برای تمیز کردن قاب های آلومینیومی لطفا از یک پارچه میکروفیبر نرم و بابونه با آب گرم استفاده کنید.

از پاک کننده های ساینده، اسیدی یا قلیایی استفاده نکنید. از اشیای تیز خودداری کنید.

تمیز کردن آینه LED حمام

تمیز کردن آینه LED حمام

مراحل تمیز کردن آینه LED 

مرحله اول:  چراغ های آینه LED را خاموش کنید.

مطالب مرتبط:  نحوه تمیز کردن آینه

مرحله دوم:  از گردگیر پر برای گردگیری آینه خود استفاده کنید. مطمئن شوید که آینه بدون گرد و غبار باشد.

مرحله سوم : پاک کننده را روی پارچه میکروفیبر خود اسپری کنید و آینه LED خود را کاملا پاک کنید. از گوشه بالا سمت راست شروع کنید و سپس با پاک کردن کناری ادامه دهید. پارچه را به سمت چپ بالا ببرید و با حرکتی مشابه به سمت پایین آینه به جلو و عقب ادامه دهید تا آینه دیگر تار نشود.

مرحله چهارم: در نهایت یک پارچه میکروفیبر خشک دیگر بردارید و آینه LED را با همان الگو پاک کنید تا کاملا خشک شود. اکنون باید به زیبایی تمیز باشد و کمال را منعکس کند.

چگونه عمر آینه LED خود را افزایش دهیم 

بهترین راه برای افزایش طول عمر آینه LED، خشک نگه داشتن آن است. برخی از آینه ها در معرض آسیب آب هستند. حمام مرطوب ترین قسمت خانه است و قرار گرفتن طولانی مدت در معرض رطوبت می تواند به آینه LED شما آسیب برساند. برای جلوگیری از رطوبت، بهتر است هنگام دوش گرفتن، پنجره حمام را باز کنید. در درازمدت، توصیه می‌کنیم هر زمان که آینه خود را تمیز می‌کنید، به محصولات تمیزکننده توصیه‌شده پایبند باشید تا آینه شما در طولانی‌مدت در بهترین حالت ممکن باقی بماند.

بهترین آینه های LED در ایران

اکنون می دانید که نگهداری و تمیز کردن آینه LED چقدر آسان است، باید آینه های هوشمند حمام ما را بررسی کنید در شیشه و آینه مرادخانی ما آینه های LED حمام را برای همه داریم. آینه های ال ای دی حمام ما برای اهداف و سبک های مختلف طراحی شده اند که هر کدام به فناوری پیشرفته مجهز شده اند و آنها را برای هر ساخت یا بازسازی خانه جدید ضروری می کند. برای خرید آینه در اصفهان ، خرید آینه دکوراتیو در اصفهان و خرید آینه قدی در اصفهان کافیست به فروشگاه مرادخانی مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط:  آینه های اکریلیک نقره ای: همه کاره ترین عنصر دکوراسیون منزل

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید