آینه ها به عنوان وسایلی با طراحی فوق العاده در نظر گرفته می شوند که به خانه ها احساس آرامش و درخشندگی منحصر به فردی می دهند. داخلی به دلیل فلورسنت براق و درخشش خیره کننده آن بسیار شیک است. علاوه بر این، به دلیل ماهیت ظریف آینه ها و محدوده بودجه نامشخص آن، ممکن است برای یک صاحب خانه معمولی چالش برانگیز باشد که به دیدگاه خود از دکوراسیون خانه درخشان دست یابد. برای خرید آینه دکوراتیو در اصفهان ، خرید آینه قدی در اصفهان و خرید آینه در اصفهان با مشاوران ما تماس بگیرید تا از خدمات فوق العاده ما برای همشهریانمان بهرمند شوید.

چندین اختراع پیشرفته که جایگزین های عالی برای شیشه هستند، اکنون در نتیجه نوآوری های علمی در بازار موجود است. یکی دیگر از آنها اکریلیک است که PVC یا پلکسی گلاس نیز نامیده می شود. بیایید به چند کاربرد داخلی برای خرید عینک آینه اکریلیک نگاه کنیم .

آینه‌های اکریلیک در طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها، سبک‌ها و چیدمان‌ها برای افزایش زیبایی ظاهر می‌شوند. آنها معمولاً برای دکور، ویترین، مبلمان، ایمنی و تبلیغات تجاری استفاده می شوند.

مطالب مرتبط:  شیشه های تجاری چگونه می توانند کسب و کار شما را تقویت کنند

چرا اکریلیک نسبت به شیشه معمولی؟

برای بسیاری از مصارف، آینه اکریلیک جایگزین عالی برای شیشه های معمولی است. این نوع پلاستیک قابل انطباق به طور قابل ملاحظه ای ارزان تر از شیشه معمولی است و کاربردهای گسترده ای دارد.

30 برابر قوی تر از شیشه معمولی

استحکام اکریلیک قالب‌گیری شده که اغلب PVC نامیده می‌شود تقریباً سی برابر بیشتر از شیشه معمولی است که ممکن است تعجب‌آور به نظر برسد. این به دلیل انعطاف پذیری بالاتر ورق های اکریلیک، نوعی پلاستیک است. احتمال ترک خوردن اکریلیک قالبی در طول پردازش بسیار کم است.

تقریبا دو برابر وزن سبک تر از شیشه

این واقعیت که پلیمر یا اکریلیک ترموپلاستیک به اندازه شیشه معمولی سبک است، آن را به یک ماده کاربردی مخصوصاً برای کارهایی مانند نصب درب شیشه ای یا آویزان کردن در ارتفاع، دیوار و غیره تبدیل می کند.

مقرون به صرفه از شیشه آینه معمولی

به هر کسی که مایل به صرفه جویی در بودجه است توصیه می شود از ورق های اکریلیک استفاده کند. پلکسی گلاس علاوه بر اینکه قیمت بسیار کمتری نسبت به شیشه معمولی دارد، برش سایز آن نیز ساده تر است. می‌توانید آن را متناسب با اندازه آن در شیشه و آینه مرادخانی به صورت رایگان تهیه کنید.

پردازش ساده تر است

وقتی شیشه معمولی تحت درمان قرار می گیرد، شانس بسیار زیادی برای شکستن دارد، در حالی که پلی کربنات این مشکل را ندارد. پلکسی یا اکریلیک خالص عملاً امکانات پردازش بی نهایتی دارد. این ورق ها را می توان آسیاب کرد، سوراخ کرد، حکاکی کرد، چسب زد، صیقل داد و خم کرد (با درجه حرارت).

مطالب مرتبط:  آینه با قفسه: یک راه حل کاربردی و شیک

پلکسی گلاس بادوام است.

ورق اکریلیک بسیار انعطاف پذیر است و خراب نمی شود و رنگ آن تغییر نمی کند. اگر به طور مکرر از آن نگهداری کنید، ظاهر فوق العاده خود را برای سال ها حفظ می کند. عملکرد حرارتی پلکسی برابر با شیشه معمولی است. علاوه بر این، ماده abs هم در برابر رطوبت و هم در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاوم است و آن را برای کاربردهای خارجی ایده آل می کند.

به نور بیشتر اجازه نفوذ می دهد.

شیشه به اندازه اکریلیک شفاف که 92 درصد منبع نور را از خود عبور می دهد، نور را منتقل نمی کند. با این حال اجازه می دهد تا از طریق شیشه آینه ای معمولی، حتی در ورق های شیشه ای ضخیم، روشنایی بهتری از طریق شیشه آینه وجود داشته باشد. اگر ترجیح می دهید مقداری محافظت یا محافظت در برابر نور خورشید داشته باشید، چسب رنگی یا مات را در نظر بگیرید.

خرید آینه اکریلیک

خرید آینه اکریلیک

بادوام تر از شیشه های سنتی

پلکسی گلاس بهترین ماده برای استفاده در مواقعی است که بقای آن نگران کننده است، زیرا شکستن آن بسیار دشوارتر از مواد دیگر است. علاوه بر این، 30 برابر قوی تر از شیشه است. به همین دلیل، چنین شیشه‌هایی اغلب برای آکواریوم یا شیشه بالکن استفاده می‌شوند.

آکریلیک های Moradkhaniglass چیست؟

اگرچه آینه‌های شیشه‌ای با برش ماهرانه در اندازه‌ها و شکل‌های مختلفی وجود دارند، اما انعطاف‌پذیری طراحی آن‌ها با آینه‌های پلکسی گلاس قابل مقایسه نیست. چنین آینه‌های چسبی در طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها، فرم‌ها و سبک‌ها همه در یک مکان یعنی moradkhaniglass.com وجود دارند.

آینه های اکریلیک بر خلاف قابلیت سفارشی سازی محدود آینه های شیشه ای هیچ محدودیتی در طراحی ندارند. افراد می توانند از آنها صرفاً برای اهداف تزئینی استفاده کنند یا می توانید با استفاده از آنها به جای آینه های استاندارد دو برابر بیشتر از آنها استفاده کنید.

مطالب مرتبط:  با این ترفندهای ساده یک اتاق خواب کوچک را بزرگتر نشان دهید