نصب آینه های پازلی

نصب آینه های پازلی

توسط نوامبر 28, 2021

نحوه اتصال آینه های پازلی یا جور چین و دکوراتیو به دیوار با چسب سیلیکون مخصوص آینه ضد اسید است. آینه های مورد استفاده  تماما از نوع سوپر کلییر 2 لایه کتینگ با ضخامت 4، 5، 6 میل است. سوپر کلییر بودن آینه باعث افزایش وضوح و کنتراست آینه و 2 لایه کتینگ بودن آن باعث افزایش طول عمر جیوه پشت آینه می شود.
در واقع آینه های ارائه شده  تماما بدون جوش، خال، ماتی، سبزی مغز آینه است و آینه ها در مقابل هر نوع چسبی مقاوم هستند. ( البته تیم نصب ما از چسب های بدون اسید سوما فیکس ترکیه، اشنایدر آلمان و نهایت غفاری ایران که تماما گواهی نصب آینه را دارا هستند، استفاده می کند ).
قاعدتا به دفعات با آینه هایی مواجه شده اید که جیوه یا آلمینیوم پشت آینه دچار خوردگی و قارچ زدگی شده و باعث از بین رفتن کتینگ پشت آینه شده و ظاهری زشت به آینه می دهد ( به خصوص آینه هایی که در حمام، سرویس بهداشتی یا محیط بیرون ساختمان و پارکینگ نصب شده و از گوشه های جیوه و آلمینیوم پشت آینه خورده شده است ).
علاوه بر تمامی موارد ذکر شده آینه های صنایع شیشه و آینه مرادخانی تماما از نوع پشت جیوه نقره هستند و از آینه های آلمینیوم که از لحاظ دوام و زیبایی در درجه پایین تری قرار دارند به هیچ عنوان استفاده نمی کنیم.
در پایان مراحل آماده سازی آیینه های بسته بندی به وسیله تیم نصب، ماشین های حمل شیشه و آینه به محل پروژه انتقال پیدا کرده و تیم نصب آینه های دکوراتیو را بر مبنای طرح تاییدی با چسب سیلیکون بر روی دیوار و فضای انتخاب شده نصب و تحویل کارفرمای محترم می دهند و در پایان کار برگه تحویل و کسب رضایت مشتری را دریافت می کنند.نمونه کارهای انجام شده

آینه برنز طرح گنبدی

آینه برنز طرح گنبدی کلاسیک

طرح ابشاری دو رنگ دودی و طلایی

ابشاری دو رنگ

مطالب مرتبط:  آینه‌کاری یکی از زیر شاخه های هنرهای تزیینی ایرانیان است

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید