طرح های آینه کاری به صورت جورچین و چیدمان

طرح های آینه کاری به صورت جورچین و چیدمان

توسط نوامبر 28, 2021

طرح های آینه کاری جورچین بسیار متنوع هستند. طرح هایی ازقبیل لوزی منظم، لوزی نامنظم، طرح شکسته، طرح نیزه، طرح مربع، طرح مستطیل، طرح های قاب دار، طرح نامنظم، طرح شفق و …
کارشناس مجموعه بعد از ملاقات حضوری در محل پروژه و بررسی دقیق عواملی از قبیل متراژ، رنگ کف و دیوارها، میزان نور طبیعی پنجره ها، نورهای مصنوعی لامپ و لوستر، دکور و چیدمان منزل، دکور و چیدمان لابی و عواملی از این دست، دیوارهایی که قابلیت اجرای آینه کاری را دارد به شما معرفی می کنند. بعد از انتخاب دیواری که قرار به انجام عملیات آینه کاری است، نوع طرح را انتخاب می کنند. برخی از طرح ها به مانند لوزی، شفق، موج، الماس و نیزه با دکوراسیون کلاسیک و برخی دیگر به مانند طرح مربع، طرح مستطیل، شش و  هشت ضلعی منتظم، دایره منظم با دکوراسیون مدرن هماهنگی دارد. البته در آینه کاری یکسری از طرح ها از قبیل مربع، مستطیل نامنظم، شکسته و لوزی با فاصله با هر 2 نوع دکور کلاسیک و مدرن همخوانی دارد. بر فرض برخی منازل مسکونی در قسمت پذیرایی از مبلمان کلاسیک چوبی یا استیل و فرش دستباف و در قسمت حال از مبلمان مدرن پارچه ای و فرش های مدرن ماشینی استفاده کرده اند. در این دسته از منازل بهتر است از طرح هایی استفاده شود که با هر 2 نوع دکوراسیون همگن باشد. بر فرض طرح مربع و مستطیل نامنظم از طرح های بسیار زیبای آینه چیدمان است که با 2 نوع دکوراسیون مدرن و کلاسیک همخوانی دارد.

اینه دکوراتیو طرح نیزه ای برنز

اینه دکوراتیو طرح نیزه ای برنز

شش ضلعی نقره ای

شش ضلعی نقره ای

از بکارگیری آینه ها بدون تفکر بپرهیزید

ممکن است آویزان کردن آینه دکوراتیو برای پوشاندن یک فضای خالی وسوسه انگیز باشد، اما اطمینان حاصل کنید که این موضوع منعکس کننده چیزی است که ارزش جستجو را دارد. به یاد داشته باشید: “بدترین کاری که یک دکوراتور می تواند انجام دهد آویزان کردن آینه هایی است که منعکس کننده اجسام و اتفاقات ناخوشایند در خانه شما هستند.

مطالب مرتبط:  فضای خود را با آینه های تزئینی گسترش دهید و روشن کنید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید