آینه ساتینا

آینه ساتینا

توسط اردیبهشت 20, 1402

آینه ساتینا

آینه های ساتینا بخشی از محصولات صنعت شیشه هستند که دیدن پشت شیشه را دشوار یا گاهی غیرممکن می کنند. این آینه ها در طی فرآیندها شفافیت خود را از دست می دهند و به آینه های مات تبدیل می شوند.. بشریت وقتی برای اولین بار با گدازه های آتشفشانی سرد شده روی زمین مواجه شد، متوجه خواص شیشه شد. عنصر اصلی این گدازه سرد شده سیلیکات بود. در واقع سیلیکات عنصر اصلی موجود در تمام شیشه ها است. با برش و صیقل دادن این گدازه های سرد شده، انسان های اولیه توانستند سلاح ها و اشیاء تزئینی زیادی بسازند و این اولین تجربه بشر در استفاده از شیشه بود.

این نوع شیشه های طبیعی به دلیل اینکه مردم در تولید آن دخالت نمی کردند و کاملا از دل طبیعت بودند ناخالصی ها و مواد زیادی داشت که باعث می شد در رنگ های مختلف دیده شوند. به عبارت دیگر این نوع شیشه ها شفاف و بی رنگ نیستند. سپس تمدن های بدوی باستانی موفق به ایجاد صنعت شیشه شدند و برای اولین بار شیشه توسط انسان تولید شد.
ظروف و اشیاء تزئینی اولین استفاده بشر از شیشه در زمان امپراتوری روم بود. دوره ای که صنعت شیشه در مجموع دستخوش تغییرات و دگرگونی های اساسی می شود و شیشه برای اولین بار وارد فضای معماری می شود. در این دوران شیشه‌ها شفاف‌تر بودند و در اندازه‌های بزرگ‌تر تولید می‌شدند که معماران برای اولین بار از آن برای پنجره‌های ساختمان‌ها استفاده کردند. شیشه یک عنصر جامد با توانایی انتقال نور بود.
شیشه می توانست نور را به صحیح ترین و کامل ترین شکل از خود عبور دهد و در برابر نوسانات دمایی فضا به عنوان یک عایق قوی عمل می کرد که اجازه ورود سرما و گرما را به داخل نمی داد. همچنین شیشه از ورود حشرات و حیوانات مزاحم به داخل ساختمان جلوگیری می کند و عایق صوتی نسبتاً قوی به حساب می آید.

مطالب مرتبط:  آینه دیواری دکوراتیو

خرید آینه ساتینا

شیشه و آینه از جمله عناصر پرکاربردی بودند که از گذشته های دور مورد توجه قرار می گرفتند و به طور خاص برای فضاسازی مورد استفاده قرار می گرفتند. طبیعت انسان به گونه ای است که جذب زیبایی می شود و سعی می کند آن زیبایی را برای فضای زندگی و کار خود فراهم کند. صنعت زیباسازی و دکوراسیون از شیشه های مختلف با سبک های مختلف پردازش و پرداخت های متفاوت استفاده می کند. شیشه به طور کلی به سه دلیل عمده استفاده می شود، اولی انتقال نور، دومی عایق کاری خوب و سومی ایجاد فضایی زیبا.

آینه ساتینا

قیمت آینه ساتینا

آینه ساتینا بر اساس شرایط و ضوابط از جمله ابعاد و اندازه آینه، شرکت سازنده و سطح کیفیت شیشه تولید شده به صورت خصوصی به فروش می رسد. آینه ساتینا شرایطی را فراهم می کند که در آن فضای خانه بسیار زیبا و شکیل می شود. قیمت آینه ساتینا بستگی به المان های مشخص شده دارد، به عنوان مثال هر چه اندازه آینه بزرگتر باشد قیمت آن نیز بیشتر می شود. برای اطلاعات بیشتر بهتر است با کارشناسان شیشه و آینه مرادخانی مشورت نمایید.

انواع آینه ساتینا

آینه های مات با استفاده از روش های مختلفی ساخته می شوند که در آن شیشه شکل شفاف خود را از دست می دهد. همانطور که گفته شد یخ زدگی به روش های مختلفی بر روی تمام شیشه ها از جمله شیشه تخت، ایمنی، چند لایه، چاپدار، ضد ضربه و ضد گلوله، شیشه اسپایدر، خم، رنگی، پیرکسی ضد حرارت، دوجداره، سکوریت، شیشه لمینت و غیره انجام می شود. می تواند برآورده شود. مراحل ساخت آینه ساتن به شرح زیر است:

  • اسید کاری کردن شیشه
  • رنگ کردن شیشه
  • نقره کوبی و طلاکوبی شیشه
  • سندبلاست و مات کردن شیشه
  • انجام فیوز گلاس
  • اجرای شیشه هوشمند
  • تراش روی شیشه.
مطالب مرتبط:  آینه تکه ای

مدل های آینه ساتینا

آینه ساتینا یکی از زیباترین آینه های تزیینی است که اخیراً رواج پیدا کرده است. این نوع آینه یکی از آینه های مات به حساب می آید که برخی از قسمت های آن پس از مات شدن، حکاکی می شوند و این قسمت آینه ای شکل خود را حفظ کرده و در نتیجه به آن ها نقش و نگار می بخشد. مدل های آینه ساتن بهترین بهانه برای تغییر دکوراسیون هستند.

قیمت آینه ساتینا

برای خرید آینه در اصفهان، بررسی کنید که آینه مناسبی را با توجه به نوع کاربری که انتظار دارید انتخاب کرده اید. همچنین قیمت آینه ساتینا  بستگی به سایز و ابعاد دارد بنابراین با توجه به ابعاد مورد نیاز خود قیمت آن را تخمین بزنید و در نهایت اقدام به سفارش و خرید نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید