ارسال 2000 متر آینه جورچین به کشور عراق در سال 1399

ارسال 2000 متر آینه جورچین به کشور عراق در سال 1399

توسط می 31, 2021

متقاضیان دریافت خدمات در ارتباط با آینه کاری بعد از تماس تلفنی و درخواست نمونه ها برایشان ارسال شده بعد از تایید و انتخاب رنگ آینه وطرح اولیه و عقد قرارداد تیم طراحی چندین طرح اتوکد از طرح انتخابی را آماده و به مشتری ارائه می دهند.به عنوان مثال اگر مشتری طرح آینه کاری پازلی لوزی را انتخاب کند چند طرح لوزی با فرمت های مختلف و سایزهای مختلف ارائه می گردد. لوزی کشیده، لوزی مربع، لوزی بزرگ و …، مشتری محترم بعد از رویت 3 طرح مختلف، یکی را انتخاب کرده و کار به مرحله تولید می رسد.طرح اتوکد انتخاب شده به کارخانه منتقل می گردد. جام آینه با سایز 225*320 سانتی متر بر روی میز برش  ایتالیا خوابیده می شود و میز برش به وسیله دستورالعملی که اپراتور به آن دستور می دهد شروع به برش جام آینه بر مبنای طرح انتخابی با حداقل زمان و حداکثر دقت می کند.
شایان ذکر است که میز برش یا همان دستگاه CNC  برند بوترا ایتالیا است که در مقایسه با میز برش های چینی و ایرانی موجود در بازار  از حداقل خطا در حد کمتر از 5 میکرون برخوردار است در صورتیکه میزهای برش چینی و ایرانی دارای خطایی در حدود 1 میل هستند که این میزان خطا برای آینه کاری و آینه جورچین فاجعه است چون اگر روی دو تایل 1 میل خطا وجود داشته باشداین خطاها در کنار یکدیگر جمع شده و هنگامی که به تایل آخر رسید حدودا بالغ بر 1 سانت جابجایی خواهد داشت و ترکیب آینه ها بسیار ناموزون و نامناسب خواهد بود.
آیینه ها بعد از برش به وسیله ماشین CNC، استخراج و به صورت جدا جدا و قطعات مجزا درون دستگاه تراش قرار می گیرد و دور تا دور آینه ها تراش می خورد.

مطالب مرتبط:  ارسال 2500 متر آینه دکوراتیو در سال 1400 به کشور عمان

بعد از مرحله تراش، آینه ها تماما بسته بندی با کاور و شماره گذاری می شوند و طرح اتوکد هر پکیج به آن چسبیده می شود تا نصاب در هنگام نصب، آینه ها را به راحتی و بر مبنای طرح نصب کند.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید